Squonkolni vagy nem squonkolni

A nem gyári hibás topside dualnal jelenleg szerintem nincsen jobb.

Én se találok, pedig nagyon próbálkoztam. A rebel tetszik még, csak olyan béna a belső kialakítása

Szervusz !

Ha tudsz szerezni még valahol, nagyon ajánlom ! Kis kazántér és nagyon jó ízek !
Igaz ez 1mm el nagyobb.

https://www.vapeciga.co.uk/products/sr-origen-little-style-rda-16mm

3 kedvelés

És ne feledjük a Pelso-kat :wink:

1 kedvelés

Amit próbáltam (az ősidők intim, “Adide a modod, a modod adide”-próba ürügyén) azt vettem észre, hogy a squonk: pancsolás a levesben, tapad minden és a lezser élményért cserébe csak törölget, vagy vattára szív az ember… akkurátus laboránsoknak való úri huncutság az… Az én plebejusi nívómnak túl kaczifántos hóbort:)

A pancsolással, szerencsére sosem volt gondom.
Ha lett volna, lehet nem vágynék rá.
Vattára nem szívtam sosem, akkor még az üvegszáll volt, az ha bekarcolt, igyekeztél, nagyon igyekeztél, hogy máskor ne fordúljon elő!

3 kedvelés

Szervusz @Probotector !

Meg kell cáfoljalak. Ma már nem egy olyan modot és RDA-t lehet kapni ami garantáltan folyás és szivárgás mentes ! Valamint az is az igazsághoz tartozik , hogy az RDA-k a legjobb ízű kazánok, és természetesen a legkönnyebb megépíteni is, valamint a vatta csere is pillanatok alatt elkészül. Én a mai napig használom és nem véletlen, egyetlen tankos kazán sem tudja azt ízben amit az RDA-k. :wink: Peace.

Ui.: Vattára szívás ellenszere a TC. De aki gyakorolja a squonkolást mint én az soha nem szív vattára, mivel lehet érezni már három slukkal előtte, hogy etetni kell. :innocent:

7 kedvelés

Hamár squonk a téma :grin:

5 kedvelés

Szervusz @Zolika :slight_smile:

Úgy látom Te is tudod melyik RDA-ból jönnek a jó ízek. :grin:
Most nekem is ez van fent a topside-on. :innocent: :wink:

2 kedvelés

Szia​:smiling_face:tudod,csak próbálkozom vele​:grin:majdnem elfelejtettem hogy van ilyenem is.

Ha jó setup kell bele , akkor kettes mag 0.25 kanthal 4 menet , nekem ez vált be ! :wink: :blush:

1 kedvelés

Van egy Rath rda-m is és mostanában itthon néha bele pöffintek abba is :grin:

1 kedvelés

Én azért cipelem magammal a topside-ba fér lötyi is rendesen meg 21700 al hajtom , elég jól bírja.

2 kedvelés

Ez egy felső levegőzésű garantáltan megfolyás mentes jó ízű kazán ! Ha valahonnan szert tudsz tenni egyre , akkor nagyon megéri.

4 kedvelés

Szóval…eldöntöttem, belevágok.
Itt, használtan nem találtam az általam keresett készülékek közzül, ezért rendeltem egy újjat, egy Eleaf Pico Squeeze 2 személyében. Alig várom hogy, megjöjjön.

1 kedvelés

Szia Laci!

Meglehetne tudni, hogy hol sikerült rendelned eme ritkaságból? Ha dobnál egy linket, szerintem itt páran örülnének a lehetőségnek…

4 kedvelés

Kedves Balázs!

Természetesen! Parancsolj!
Siess mert fekete már nincs :sob::sob::sob:, de krómból is csak 1 db.

Itt a link:

2 kedvelés

Ebbol van a pico squeeze 2, az 21700-as en azzal szemezgettem sokaig, ha dl lesz, akkor ahhoz nagyon keves a 18650, meg a 21700 se birja ki neha a napot nalam :slight_smile:

1 kedvelés

Ez az, mármint Squeeze 2 és működik 21700-al is.
Első sorban marad az mtl. Viszont, nekem eggyik készülékem sem bírja ki, akksi csere nélkül a napot.
Szóval számomra ez amúgyis a napi rutin része.

3 kedvelés