Squonk kazán. Ajánlás?

Sziasztok. Kérdezném tőletek,hogy milyen RDA kazánt tudnátok javasolni. (Asszem RDA,bár picit kezdek belezavarodni,a sok olvasás után) Jelenleg egy Asgard minit használok squonk üzemmódban, amivel alapból elégedett vagyok,de hátha van ízre jobb. Gyümis vonalon utazok,leginkább dinnyés irányba jelenleg. Van-e összehasonlítási tapasztalata ezen a téren valakinek? Mondjuk meglepne ha pont itt ne lenne!:joy: A válaszokat előre is köszönöm. Valamint bajnok dinnyés aromákat is keresek. Nem hűsítős hanem sima egyszerű dinnye,sárgadinnye.

2 kedvelés

Tpa Sárgadinnyéje kifejezetten jó.
Nagyon finom az aromamesteres is.
De életem legfinomabb sárgadinnyéje a Hangsen volt.

Sajnos aromában nem könnyű szerezni.

Ez is nagyon finom. Nem tudom mist ki árulja itthon.

Szia, nekem van egy tauren max rda eladom, par napja hirdettem meg itt az oldalon. Nagyon jo izeket ad, csak nekem 1mm-el hosszabb a pin csatlakozoja mint ami a centaurus modomhoz jo lenne. Ha erdekel irj ram.

1 kedvelés

Úristen! El is felejtettem megköszönni neked az ajánlásokat. Elnézésedet kell kérnem szétszórtságomért,mely tapintatlanságnak is tűnhetne,de valójában nem az. Bocsánat!
Ez a Hanseng aroma feladta a leckét asszem. Amit linkeltél,azt lehet (remélem) nem jól értelmezem. Ez egy készre kevert 10 ml liquidet tartalmazó tétel? Amit gyakorlatilag beleöntök a sqounk modba,azt fél nap alatt elfogy?:sob::sob::sob::sob: Klasszikus aromaként nem találtam a neten sehol,vagy nem vettem észre,hogy az az.A többi elérhetőt mindenképp ki fogom próbálni. Mégegyszer nagyon szépen köszönöm.

Ez az?

2 kedvelés

https://vape42.hu/termek/al_cantaloupe_melon_10ml.html
Amelyik boltot nem szeretitek :wink:

3 kedvelés

Alakul ez!!! Köszönöm! “Free Shipping” van egy varázsa ennek a két szónak.:joy:

Mi a baj ezzel a bolttal? Még sosem rendeltem tölük,ezért kérdezem.

Nekem még eddig bő 2,5-év alatt nem volt bajom velük se szerencsére​:blush:

5 kedvelés

Pl. yess :+1::grin:

Szívesen, ezér’ vagyunk itt.

A “bolttal” volt párunknak már apró-cseprő “garis” baja, amit nem elegánsan kezeltek. Ezért én azóta, mivel van bőven választék, máshol verem el a garast…
De ez senkit nem kell, hogy eltántorítson. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ezért írtam hogy nekem semmi bajom velük sem,de ha lesz akkor vannak még bőven tartalékban boltocskáim​:stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::crazy_face::crazy_face:

1 kedvelés

Elkezdtem átlapozni ezt az oldalt. Ebbe beleszaladtam rendesen! Még ennyi csillogó színes kincset!:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: Asszem elkezdem pontokba szedve összeírni a páromnak,hogy miért érzem úgy,hogy az eddig megkívánt kb. 20 aroma csak és kizárólag együtt mentené meg az életemet!:joy:

1 kedvelés

Az első 50 aromáig nehéz, hidd el… :joy:

1 kedvelés

Olyan ízeket találtam,amik eddig fel sem merültek,hogy akár még szerethetem is. Most meg már rendesen hiányoznak!:laughing:

Megérkezett az általad ajánlott atmoslab cantaloupe. Tegnap elkezdtem keverni géppel. Az első blikkre borzasztó ammónia vagy milyen szag,reggelre eltűnt. 3%-ban kevertem 70/30 alaplével,4-es niccel. Nagyon drukkolok magamnak! És mégegyszer köszi az ajánlást.

Elsőre persze hogy tömény. Ugyanúgy, mint a legillatosabb cantaloupe sárgadinnye gyümölcsök :+1::slightly_smiling_face: amik nem kényszerérleltek.
Jó lesz, meglátod. Sőt.
Viszont nem lesz túl édes.

1 kedvelés

Ezt bátran merem ajánlani! Nagyon enyhén hűsítős hála az égnek,szerintem meglehetősen finom. Legalábbis Dl Rda-ban.
https://vape42.hu/termek/rhe_maw_lon_10ml.html