Milyen aromákat ajánlotok?

Sziasztok!
Viszonylag kevés aroma jött be eddig.
Gyümölcs-menthol vonalat kedvelem.
Red astaire a kedvencem, ezen kívűl még a Dampflion white termékcsalád ami bejött eddig(már régen vettem, de ez megmaradt, hogy egész jó.)
Heisenberget is szívok néha, de az már túl karakteres.
Pinkmannél meg jobb a Red Astaire.

Szóval kövire Dampflion aromákat fogok rendelni. Ott talán az volt a gond kicsit, hogy van átfedés a white termékek között, ízvakság szempontjából nem a legjobb.(de már régen szívtam dampfliont, úgyhogy ezt nem tudom biztosra)
Illetve Gondolkodok egy ilyen aromán: https://liquidhall.com/aroma-koncentratumok/francia-koncentratumok/a-n-l-3/a-n-l-oni-green-edition-concentrate-30ml
Evergreen lime nem jött be, túl édes volt.
Ebből az Oni Greenből Donát a Sweet editiont ajánlotta még egy régi témában.

Jelenleg Inawera aromákat rendeltem, de annyira nem jönnek be, a mangó pl. finom, de alig van íze 10%-ban is, több tankban is próbáltam. Bodza szívhatatlan, Just Berriest fel kellett ütnöm kooladával, hogy szívható legyen, Red Fruit Mint a Heisenbergre hajaz.
Dohány ízeket nem kedvelem, néha kóstoltam 1-1 ízt, de nagyon nem az én világom.
Desszerteket is kóstoltam, főleg Twisted Flavourst, de az sem volt az igazi.
Szóval inkább a gyümölcs.
Hűsítőből bármennyit el tudok viselni.
Menthol viszont károsabb, ezt jól tudom? Inkább a koolada a jobb döntés.
Régen emlékszem szívtam sima eukaliptusz mentholt is :grinning:

1 kedvelés

Ha a mangó bejön meg a hűsítő is, akkor

https://vape42.hu/termek/pj_mango_bango.html

Ez meg inkább grapefruit, nem annyira édes

2 kedvelés

Köszi!
Rápróbálok ezekre.

1 kedvelés

Gyümölcs, mentol kombóban nekem a FullMoon Green a favorit.

1 kedvelés

oni green nagyon jó :smiley: másodikat vettem nem rég :slight_smile:

2 kedvelés

Sziasztok.

Tudtok esetleg jó őszi barack aromát? Vagy mango. Igazábol nagyon szerettem vype likvidjeit.És mióta megszűnt nem találok oylan ízvilágot =(

3 kedvelés

Szia. Nekem az Inawera barack aromája nagyon bejött. De sima gyümölcs ízekből még jeleskedik a Capella, Molinberry, TPA, és talán a Revolute. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Capella barack :grin:az finom :smiling_face:

5 kedvelés

Capella áfonyáért voltam oda tavaly nyáron. Nagyon fincsa. :blush: A barisat még nem kóstoltam. De tuti nagyon jó az is. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Köszönöm ! Rájuk megyek :smiley:

Cuckoo - Chernobyl Lemon. 120ml-s shake&vape kiszerelésben finom mentás - citromos hűs kellemes aroma. :slight_smile:

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.