Squonk és RDA

Szia. Szerintem nem megégett, csak hozzáért az RDA palásthoz/top caphez a vatta és beszivta a kondenzt. Szerintem ne terüljön el ennyire a vatta. De talán majd jön más is, aki megerősíti, vagy megcáfolja. Nálam RDTA-kban is ugyanez volt a szitu, azért gondolom, hogy itt is ez lehet. :thinking:

5 kedvelés

Csatlakozom az előttem szólóhoz, hasonlóképpen gondolom mint ahogyan @Vaperina_Kinga mondta, nem égett az. A vattázást illetően pedig lenne egy tippem, én mindig így vattázom a mesh RDA-kat és eddig bevált (squonk és drip esetén is egyaránt), nem árt, ha a mesh lap szélénél kicsit fölé nyúlik a vatta, itt van hozzá egy rövid videó (egyszerű, de nagyszerű technika):

4 kedvelés

Ez a Pico rendkívül tetszetős MOD, egyből szerelmes lettem, lehet fel kéne hajtani egyet?! :grimacing::grin:

3 kedvelés

Én egy Dovpo Top Side Dualt használok skounk gépnek amin egy wotofo ps dual szokott ülni meg olykor egy aromamizer supreme v3 RDA ra szerelve kedv függő hogy melyik szokott rajta lenni vagy épp melyiket takarítom :smiley: de nekem kimondottan tetszik egyik ismerősömnek is kerestem volna skounk modot végül rendeltem magamnak egy supreme V2 advance kitet​:sweat_smile::eyes:

(nejem még nem tudja hogy rendeltem :grimacing::hugs::shushing_face: megint :thinking:)

8 kedvelés

Évente majd gyújtunk egy gyertyát az emlékedre! :grimacing::grinning:

5 kedvelés

Coil izzítás is megteszi :smiley:

5 kedvelés

Hasonlokeppen csinalom en is, csak nem nyirok le ennyit, hogy maradjon puffernek vatta ha netan elfelejtek pumpalni :slight_smile:

5 kedvelés

Ugyanez a 2 kazanom van nekem is, bar az aromamizert meg nem hasznaltam rda-kent.

2 kedvelés

Skounkolva nekem bevállt a 2 tank közt bizonyos külömbségek emiatt fel is tűntek az atomamizer picivel erőteljesebben adta az ízeket nikotin erősség a ps dualban jobban feltűnt (6mg alappal volt full PG)
Az aromamizerben mesh build deck volt ezen kívül mind a kettőben steam craves mesh lap volt és ugyan olyan vatta
Nem össze hasonlítás miatt hanem ezek voltak jelenleg kéznél… :joy:

Az aromamizert en is a mesh epitesben hasznalom, bar lehet abban visszaterek a single vagy dual coilhoz, mert ezt csak a kavehoz hasznalom dohanyos izekkel es az nem olyan jo igy hogy huvos. A ps az a dual meshel mar kellemes langyosat ad, de az az egesznapos szettem.

2 kedvelés