Sózás és vape

biztos csak ízesítés kérdése…amúgy is porrá őrlik és bekeverik a hagyományos mellé és észre sem vesszük mivel etetnek. Arról nem is beszélve, hogy ez legalább organikus…nem úgy mint az adalékok többsége

Amúgy biztos nem lenne semmi bajom tőle…Belegondolva hogy hány cseresznyét megettem már permet nélküli fáról sztem nyáron amúgy is visszatérő elem az étkezésemben a nem észrevett kukac :sweat_smile:

én meg hány tequilás üvegben lévő hernyót :rofl:

1 kedvelés

Micsoda? :sweat_smile:

image
Nekem az arany tequila+fahéj+narancs szelet jött be inkább :slight_smile:

2 kedvelés

Komolyan fizettél már kukacos tequiláért?

Fogfájásra használtam el fénykoromban egy üveggel,arra nem használt de jól éreztem magam tőle az tuti :joy:

Húúú, de mennyit :rofl: Meg sokra meg is hívtak 15-20év alatt.

pl 4 cl arany tequilát üveg sörbe is öntöttem (nem a hernyósat)…az egyik leg idő és pénztakarékosabb módja a berugásnak :slight_smile:

Nekem egy kerti partin a földre tett gyümölcsös söröm lett tele hangyával. Sötét volt, gyanútlanul felvettem, nagy korty, még nagyobb köpés… a hangyák fele még élt.

Egyébként nem hiszem el, tuti csak heccelsz a hernyós tequilával :sweat_smile:

dehogy is…komoly témában nem viccelek. Keress rá pl a Mezcal tequila-ra
Mezcal – Wikipédia (wikipedia.org)

Olvastam, de azt írja róla hogy egy agave élősködő lepke hernyója ami nem javít az ízen csak marketingfogás volt az 1940-es évekből.
Itthon meg elképzelhetetlen hogy ilyet áruljanak bárhol…

Én vettem itthon is a 90es években még. Utána külföldön többnyire…én is árultam osztrák koktélbárban. De pl Ibizán és egyéb spanyol helyeken elérhető volt. Mivel 15éve max viceházmester vagy sportfröccsöt és sört iszok és koktélbárom sincs ezért nem vagyok képben. Az éjszakai vendéglátóhelyeket sem látogatom Bécsben…szóval egy mostani átlag bulizós fiatal jobban képben van a mai kínálattal. :slight_smile:

A hernyónak benne konkrétan semmi más íze nincs csak a tequila-é…inkább optikai tuning, ahogy írták.

Én is finnyás vagyok a döglött hangyára…válogassa a sötétben a f…m :rofl:

Én gyerekkoromban rántott csirkecombot ettem meg kettőt úgy, hogy a másodiknak a végénél láttam meg, hogy fehér kukacok mozognak benne (kint lett hagyva nyáron :roll_eyes:az asztalon…) :nauseated_face::grin:

Azért a kukacok se 2 perc alatt jelennek meg a kajában, hány napot érleltétek kinn? :sweat_smile:

1 kedvelés

most már tudod, tequila-val még elment volna :rofl: még ha nem is agavén hízlalt EGYEDekről is volt szó hanem rántott csirkén :grin:

Nem kell ám neki olyan sok…mocskos döglegyek :crazy_face::nauseated_face:pár óra

A macska féreghajtó gyógyszeréből vettem be kínomban párat :grin:, miután persze felhánytorgattam…

Legközelebb tegyél ki mellé tequilát hátha abba is pottyantanak pár kukacot és add el gasztrokülönlegességnek felárral :joy:

Új értelmet nyer a mondás: ha az élet citrommal [kukaccal] kínál, kérj mellé tequilát.
És macska féreghajtót ha az alkohol nem lenne elég…