Sourcemore januar

Azok se. Ma kaptam meg dec 29-i rendelést pl :slight_smile:

2 kedvelés

Nagyon jo koszonom :slight_smile:

Nem nethetlands postat hanem specialpackot kertem most van Belgiumban
Szerintetek jovoheten varhatom?

Nekem specialpak sosem jart belgiumban

1 kedvelés

Most amúgy valami lehet változott, mert a legutóbbi healthcabin-os rendelésem LD********BE másodlagos követési számot kapott (és Express one-os követési számot sem látok), Koreát már elhagyta… Kíváncsi leszek mikor és ki hozza… :smile:

Kicsit máshogy jönnek az események is mint eddig.

LD**BE alis csomagjaimat a posta hozta,úgyhogy ennek én nem örülök.

Én január 3.án vettem sourcemore-on és totál egyezik a tieddel :slight_smile:

Emlékszem volt egy rövid időszak HC-nél amikor posta hozta ki a csomagokat… Na persze nem is hozta hanem én mehettem érte :sweat_smile:

Most csak a kis dna pod jön magában, gyanús, hogy valami csavar lesz… Remélem nem posta lesz a vége, nincs kedvem rohangálni a csomagokért… :smiley:
Már aliexpress-en is miattuk kell hanyagolnom a Saver Shipping-et, van olyan csaomagom, ami november eleji rendelés és seholsincs. Ameddig az express one intézte 1 hónap volt max…

Az én csomagom is LD…BE pedig Specialpak line-ért fizettem amit az ExpressOne hoz (elvileg)

2 kedvelés

Az kibaszott jo….
Mert latod nekem ks ott irja van magyar postas dolog….
Szoval remelem nem magyar postas hulladek lesz mert akkor ezt a honapban nem fogom latni -.-“

Magyarul lehet semmi értelme innentől a drágábbik szállításnak Sourcemore-on… :smiley: Bár a sima az nem Koreán keresztül jött.

2 kedvelés

Mennyit zsarol ki mostanában a posta átvételkor (a semmire)?

2 kedvelés

Egyszer majd írok egy ilyen hozzászólásra valamit,de még tűrtőztetem magam :smiling_face:

2 kedvelés

Az enyémre?

Most sajnos igen :grin:
De még várok mert nem vagyok kész a gondolatmenetemmel :joy:

Gyerünk, ne kímélj :grin:

Halkan írom,nem vagyok millergyerek,de többet kávézok el naponta mint amennyit “lenyúl” a posta.

csak előre szólok, hogy a párszáz ft-os “ügyintézési” sarcra gondoltam…és nem konkrétan engem dönt nyomorba, de mivel az EUból jön a cucc dolguk nincs vele mégis napi többezer csomagra teszik rá a sarcot. Szóval a hozzáállásuk zavar jobban mint a párszáz ft-om

1 kedvelés

Gondolhattad mire gondolok :smiling_face:
Abban igazat adok neked,de ! ott is emberek dolgoznak,és nekik is dobni kell a kekszből mint ahogy sok cégnél vállalkozónál is szokás.
Én el sem hiszem hogy annyi focidrukker van mint stadionotok :man_shrugging: