Snüssz tanácsok,tapasztalatok

Sziasztok!

Gondoltam kipróbálom ezt a snüssz cuccot,de elakadtam milyen erősségűt vegyek.
25 év analóg,5 éve már csak vape.6 mg-os leveseket szívok már 4 éve.Mtl,kb 10-12 ml elmegy naponta.
Esetleg márka ajánlás is jöhetne.

2 kedvelés

Hagyd a fenébe azt a cuccot :grin:

6 kedvelés
5 kedvelés

Próbáltam anno, többfélét. Hát…vegyes.
Egyrészt, nem gusztusos. Erősség tőled is függ, mennyit teszel az alsó vagy felső ajkad stb. alá, meddig tartod bent. Már tizenkét éve sem volt olcsó. Nekem az erős sem csillapította a nic éhségemet… Kiköptem 40 perc után, és mentem cigizni. A Th hiányzott, a snüssz azt ugyebár nem ad. Szóval olyan ez,.mint a tapasz, csak gusztustalanabb
Volt pár kis fémdobozom a hűtőben, volt ami gyárilag kis párnácskákban, volt ami csak ilyen trutymó, kiskanállal porcióztam belőle. Nagyon nem vált be, egy különleges poénnak jó volt.
(Mellesleg, aki tizen+ évig snüsszözik, meg lehet nézni képeken a neten, mit csinál a fogazattal, állkapoccsal).
Ez az én személyes tapasztalatom.

6 kedvelés

Én inkább már a modernebb nikotin párnák felé kacsintgatnék. Létezik már üres párna is amit saját liquiddel/niksóval kell felönteni.

5 kedvelés

Nem emlékszem már pontosan hány mg nikotint tartalmaz, de 25-től felfelé az tuti. :thinking: Én nem vállalnám be, mert nem tudjuk pontosan, hogyan hat, szép apránként szívódik e fel, vagy azonnal az egész. Bár ehhez kéne picit jobban konyitani a szerves biológiához. De egyrészt nem mindegy milyet veszel, állítólag van amelyiken nem is érezhető az ízesítés. Itthon egyébként nem a klasszikus snüssz kapható, hanem ezek ízesített nikotinpárnák, ami azért eltér az eredeti svéd cucctól, ami pedig ugyanolyan gusztustalan mint az 1800as években volt, mikor feltalálták. Bár Te döntesz, de én lebeszélnélek róla, már csak az erőssége miatt is.

6 kedvelés

Mivel volt szerencsém több fajta gusztustalanhoz is, elmondhatom, hogy a dohányzás élményét olyannyira nem pótolta, hogy engem nem is érdekelt, mennyi szívódik fel belőle. Éreztem ugyan, de hiányzott minden rituálé, és a Th. Ez tényleg gusztustalan mód :slightly_smiling_face: mintha hideg, nyálkás tömör zabkását tennél be.
Emlékem szerint az íz is vagy rossz volt, vagy nagyon tömény desszertes ráízesítés.
A párna, a civilizáltabb kivitele miatt még kevesebb élményt ad, tettem be duplát is.
Amúgy nincsenek jó leírások, sikerült 1-2 fertelmes ízű dohányfost rendelni, amit pedig svéd, brit fórumokon dicsérték. Nem haraptam még lóxaros olvadt aszfaltba, de hasonlóan képzelném el :roll_eyes:

Az egész snüssz kalamajkát kizárólag olyanoknak ajánlom, akik minimálisan sem függenek a rituálé résztől (eszköz tartása, th, gőz-füst, belégzés-kifújás élménye), csak nikotinra van szükségük.
Csukott szájjal, domború ajakkal nyálzol tőle :slightly_smiling_face: a párnás civilizáltabb, de zsebbenyúlós.

6 kedvelés

image
:rofl: valahogy így képzellek el a több porciós használattal :upside_down_face:

9 kedvelés

Ilyesmi volt, mielőtt gyorsan hagytam a francba az egészet :joy: mellesleg ezzel az idióta használattal olcsónak sem mondanám.
Remélem, segítettem.

3 kedvelés