SmokerStore Taifun GTR vélemények

Nézegetek már valami másik modot ez meg marad a dvarw alatt. Egyelőre még nem találtam olyat ami tetszene.

2 kedvelés

Nézd meg itt:

4 kedvelés

Köszönöm!:smiling_face:

2 kedvelés

Na Jánosra vigyázz :rofl::rofl::rofl::rofl:tudom mit beszél :stuck_out_tongue_winking_eye::hugs:

3 kedvelés

Szívesen…van még ha nem találnál… :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Ejjj de kár volt :grin:

2 kedvelés

Pont mondtam is Zolinak, hogy egyelőre nem szeretnék drágábbat mert most kiköltekeztem magam a dna-val meg a taifunnal de ha találok valamit mindenképpen jelentkezem vele​:smiling_face:

3 kedvelés

Várjuk… :heart_eyes: :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Ne add fel ,így kezdtük mi is :blush:

5 kedvelés

Tudom Zoli tudom​:joy: az elsők közt vagyok aki látja az új cuccaidat​:innocent::joy:

3 kedvelés

Helló, esetleg itt van itt van az én jó @Viktor_Hajdu barátom? A GTR-em egyszer csak megfolyt, nem kicsit. Minden előzetes figyelmeztetés nélkül, nulla külső behatásra, szobában használva, tehát 0 hőingás, és páratartalom változás. Miért akarja magát kikukáztatni, amikor már ennyire mexerettem?!

2 kedvelés

Szia :blush:szedd szét darabokra ,a pozitív pinnél szokott nagyon ritkán könnyezni az enyém,akkor ildomos a teljes takarítás​:stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

Hát ez bizony a levegőzésnél engedte el magát. :frowning: Ettől függetlenül szétkapom…

1 kedvelés

Akkor a vatta esett össze kicsit :blush:de érdemes megfürdetni mindenhol :stuck_out_tongue_winking_eye::crazy_face:

Nadehát… Az összes kazánomhoz super sorbs-ot használok, soha nem csinált ilyet egyik tankban sem. Megyek fürdetni, köszi @Zolika ! :slight_smile:

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.