Egy Taifun Gtr átalakulása

Sziasztok!
Gondoltam megosztom veletek a mai napon elkövetett merényletem az eggyik Gtr-em ellen​:slightly_smiling_face:Immáron 2.Gtr tulajdonosként eggyre többet foglalkoztatott ehhez a tankhoz beszerezhető dl pozitív csatlakozó elem,de mivel nem igazán vitt rá a lélek,hogy kifizessek érte 22 euró környékét,mert csak eredetiben beszerezhető,így maradt a mókolás az eggyik játékoson,végeredményben nem nagy változtatást igényelt,mert a tank külső levegő gyűrű furatméretei alapból felvannak készítve a dl elem befogadásának esélyességére,szval fel kellett fúrni a pozitív elem eggyik furatát 1.5mm-re amit sikeresen kiviteleztem ís,már csak egy dolog volt hátra a külső levegő gyűrű furatainak széleit lekerekíteni úgyszint egy picit nagyobb fúróval kivitelezhető,erre azért volt szükség,hogy a nagyobb levegő járás következtében ne legyen az a csúnya fütyülős hangja,ezek után maradt az alapos elmosás és összeszerelés,sajnos képeket nem készítettem a folyamatról…nagy volt a lendület​:smile:,csak videót a végeredményről​:slightly_smiling_face:Coil terén a 28ga ni80 mellett döntöttem 3 magon,1.26 ohmot eredményezett,amit 14.5watton hajtottam.
Eredmény egy szűkebb dl tankot értem el full nyitott levegőzéssel,ha vissza veszem 1 lyukasra akkor pedig marad szinte ugyan az a sima mtl hatás,ízekben ugyszint minden rendben maradt a történetben.
Kérlek titeket a munkás ruhát és a kisműhely hátterét ne vegyétek figyelembe,meg az a rossz arcú figura sem mérvadó aki ontja a képéből a gőzöket​:smile:

10 kedvelés

Hali Szilárd​:grin:Gratula az ötlethez,a sikerhez és a kivitelezéshez​:grin:

5 kedvelés

Köszönöm​:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Köszönöm,hát próbállkoztam és bejött​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Drip tip-en gondolkoztam én is,arra jutottam felesleges,mert maga a kémény és a driptip belső vastagsága ugyan az,hiába tágítanám,meg a levegőzők így is 2.5mm adnak ki,ha a 2db-ot összeadom,azt meg bőven tudja a drip tip is,köszönöm a javaslatot ezzel kapcsolatba​:+1:Ez ennyit tud,minden esetre egy lazább vape élményben van ezáltal vele részem.

2 kedvelés

Köszi Szilárd a király leírást, és videót! :slightly_smiling_face:

A drip-tiphez annyit tennék hozzá, hogy ha van, akkor szerintem érdemes másikkal is kipróbálni, mert a levegőzés átmérőjétől függetlenül változhat egy kicsit az íz.:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Köszönöm,csak rápróbálok akkor @anon40018559 a drip tip ötletére​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Egy dolgot tennék hozzá,hátha más Gtr tulajdonos is kedvet kap hozzá,mégpedig hogy a levegőfurat amit fúrni kell nagyobbra az nem függőleges furat,hanem szögbe van fúrva,azért hogy a coil alját is szögbe üsse meg a levegő és mivel két oldalról kapja,így elérték,hogy jobban körbe járja a levegő a coilunkat,ez fúrás szempontjából lényeges,hogy szögbe kell fúrni!

4 kedvelés

Odacsapott ez is Szilárd!!! Egyrészt minden szavad ment a Trükkgyűjteménybe, másrészt ez már nem királyság, ez már császárság! Köszi!!!

4 kedvelés

Köszi Viktor!:+1:

3 kedvelés

Nekem meg már a nagyobb műhelyem hiányzik,hogy kész legyen,de mivel annak lényegébe véve csak teteje van,így kénytelen vagyok mindent is a kicsibe tárolni,nehogy lábat növesszenek a cuccaim​:smile:Igen eggyetértek veled,jó ha van egy ilyen elvonulós bungija egy vapernek,ahol ki lehet zárni a külvilágot​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Sziasztok!
Mivel bejött a Gtr levegősebbé tétele,ma elérkezetnek láttam a tulajdonomba lévő párján is a beavatkozás megeszközlését,csak most már pár képet is készítettem a mozanatról.A műtét sikeresnek bizonyúlt,azóta ő is tud szelesebb gőzökkel dolgozni​:slightly_smiling_face:




5 kedvelés

Szilárd meggyőződésem Szilárd hogy zseni vagy! :wink: :+1:

5 kedvelés

Valahogy nem sok kedvem volt megvenni hozzá sem a dl postot,de mivel tényleg szűkösnek bizonyúlt a tüdőkapacitásom rohamos javulása miatt,így kénytelen voltam megeszközölni rajta is a műtétet​:slightly_smiling_face:
Hülyéskedést félre téve,most legalább egyforma a két rta levegőzése,am azt vettem észre,hogy az első műtét résztvevőjét sokkal többet használom,valami tudat alatti folytán mindig őrá nyultam rá,így megszűnik eme probléma számomra

7 kedvelés