Smok tfv9 tank tartozékok

Sziasztok, örülök hogy rátok találtam. Egyből le is terhellek titeket a kérdésemmel, hátha itt meg lesz a válasz. Adott egy Smok tfv9-es tankom. érdekelne, hogy milyen porlasztók jók bele, illetve melyik üvegpalástok jók rá. Mivel a megszokott oldalon ilyen porlasztót nem találtam…:frowning: Ráadásul a bubis üvegpalástom is összetört, pedig azt jobban szerettem.
Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni bármelyikben. :slightly_smiling_face:

Szia!
Ha jól tudom, akkor ez a megfelelő lista porlasztó ügyben. :slight_smile:

2 kedvelés

Ráadásul létezik hozzá felújítható opció is, hála a Wotofo-nak! :slight_smile:

3 kedvelés

Sosem értettem ezt a porlasztó felújítás dolgot. Megéŕi a macerát? Nem egyszerűbb inkább egy rta?

Egyszerűbb (illetve könnyebb az építése) egy RTA-nak, viszont: egyszeri kiadásként olcsóbb az RBA; plusz nem kell szemétre dobni az addigi tankot/gépet.
Nálam például utóbbi verzió játszik, egy pod jellegű készülékben kell cserélgetni a porlasztót, szóval még a modot se tudnám megmenteni, ha vennék egy RTA-t. (Amit, amúgy, azért megtettem már többször is :sweat_smile:) És sokkal szívesebben vágom zsebre vagy hátizsákba a podot, mint a “rendes” üvegpalástos szettek bármelyikét. Rohangálósnak tökéletes, a többi tankot meg tekerem amúgy is, úgyhogy az RBA ideális megoldás.

De nyilván ez is ízlés kérdése, meg pénztárcáé, meg még megannyi más szempont…

4 kedvelés

Ez így érthető és nem is tudok bele kötni :smiley:

Valahogy így. :blush:

Én amondó vagyok, hogy egyszerű mindkettő, habár némelyik RTA felettébb kényes a vattázásra, így a porlasztó felújítás tán mégegyszerűbb, mivel minden egyes alkalommal ugyanolyan lesz a végeredmény ( legalábbis a Wotofo készlettel biztosan ), míg RTA esetében maximum nagyon hasonló. Anyagilag viszont olcsóbb egy RTA-t felújítani, mint egy porlasztót, habár az sem olyan drága, mintha venné kilószám a gyári porlasztókat az ember. :slight_smile:

Nem tudom hogyan működik, nem láttam még sosem csak pofázok itt :smile:

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.