E cigi elkezdés hiányos H-Priv 2-vel (help)

Sziasztok!

Belekezdenék a vapelésbe és lenne pár alap kérdésem. Persze már sok cikket elolvastam, de jó lenne tapasztaltabbak javaslatait is beépíteni. Adott egy Smok H-Priv 2, aminek a tankjából hiányzik egy hosszabbító henger, így a gyári porlasztóival nem tudom használni. Mivel már nem lehet kapni ezt a típust, érdeklődnék, hogy mik kompatibilisek vele, vagy milyen új kezdő szettet javasolnátok. Egyéb kérdésem, hogy ha folyamatosan a modod töltöm a mikrocsatlakozón, az mennyire károsítja az akksikat ahhoz képest, ha kivenném és a saját töltőjét használnám?

1 kedvelés

Szia ,olcsóbb egy kétágyas töltő mint egy mod ! Arról nem beszélve hogy szét fog kopni a csatlakozója,ha még nincs.
Gondolom dl felhasználás a cél,vegyél rá egy Zeust,vagy egy döglött nyulat a modod meg fog tudni küzdeni velük :stuck_out_tongue_winking_eye:

6 kedvelés

Szia, modban soha ne töltsd az akksikat, felmelegszik és szétcseszheti a chip-et és vehetsz új modot és szerintem az akksiknak sem tesz jót.
Inkább vegyél pótakksikat és amíg az egyik páros töltődik addig is tudsz vapelni a pótakksikkal.

4 kedvelés

Szia.
Köszönöm, ez így tiszta és érthető. Viszont akkor minek van az a csatlakozó a modon?

Olvastál már ezekről szóló írásokat ? Ezek szerint nem :stuck_out_tongue_winking_eye:
Szoftverfrissítésre találták ki.
Azt meg nem napi rendszerességgel adják ki a gyártók :stuck_out_tongue_winking_eye:

6 kedvelés

Azért vannak kifejezetten olyan típusú módok amiket azért lehet töltésre használni de a C típusú csatlakozó bejövetelével kikoptak

3 kedvelés

Nos elég szar, de annál hosszabb e cigi kezdőknek cikkeket olvastam, amiben bőven nem volt elég infó, ezért tettem fel itt őket.

Amit nagyon jól tettél itt hátha tudunk segíteni.

4 kedvelés

Milyen DL mod kezdő szettet javasolnál? Nem nagyon ismerem a márkákat.

1 kedvelés

Szia Attila!
Jól mondja Zoli! @Zolika
Vegyél egy tankot a mod ha működik akkor az még sokáig ki fog szolgálni. De szerez be egy külső toltőt mindenféleképpen!
Tegyél rá egy jó kis rta-t és meg is vagy.
Ha esetleg elgondolkodsz rajta néz be hátha tetszik valami.
https://vaperina.cc/t/magic-box-urites/13705?u=bocimobil82

3 kedvelés

Szia!
Mint ahogyan előttem is írták ne töltsd az akkumulátorokat a MOD-ban, az nem töltőállomás, így nem is fogja megfelelően kezelni a dolgokat. Hosszútávon semmiképpen sem te leszel a nyertes ebben a párosításban, külső töltő a mi legjobb barátunk, a másik az idő ( lásd érlelés/érés ). Nézz körül itt az adok-veszek részlegben, sok jó DL kazánt árulnak a fiúk/lányok, kezdésnek biztosan tökéletes lesz számodra. :slight_smile:

3 kedvelés

Szia.
Ezzel már szemeztem, csak nem tudom melyik milyen és hogy mindegyik kompatibilis-e. Egy smok hpriv2 modom van, ehhez kellene egy tank de még az rta, rba sem tiszta, pontosan mit jelent.

1 kedvelés

Ajánlom figyelmedbe @Vaperina_Kinga írásait!
Nagyon hasznosnak!

A mod 510 csatis. Az a menetes rész ahová a tankot tekered. Oda bármilyen tankot tekerhetsz Max a szelesege számít hogy ne lógjon le a modrol.
Kezdenek egy single rta-t ajánlanék. Könnyebb 1 tekerésel bíbelődni/gyakorolni addig amíg bele jössz.
Pl. Ofrf gear rta single. Igazi kis íz kazán.
Vagy a voopoo pnp rta ez is single.
Ezeket pofon egyszerű építeni és bitang ízeket adnak vissza a kis kazántérnek köszönhetően.


Gear rta

Voopoo rta

4 kedvelés

Elég hasznos volt ez az írás, már csak a single rta single része nincs meg.:smiley:

1 kedvelés

A single az 1 tekerést jelent. 1 fér el benne.

A duál az pediglen 2 tekerés fér el benne.

4 kedvelés

Ahh, akkor rosszul használtam, hogy az rta az a sima porlasztós (kazános) tank, mert az a teljesen építős (tekerés, vattázás)?

Rta:felújítható:blush:
A porlasztó az porlasztó :stuck_out_tongue_winking_eye:van abban is olyan ami felújítható,magadnak tekered vattázod.

3 kedvelés

Nem. A porlasztós kazán nem fel ujítható betéttel van el látva. Fogod kicseréled a porlasztót egy újra és hajrá tovább.
Az rta az a fel ujítható kazánt jelenti!
Ebe te készítesz tekerést vagy veszel előre gyártott kész tekerést. Befűzöd vattával és gőzőlsz vele.

2 kedvelés

Hoppá, köszönöm az eligazítást. A sima porlasztós kazánnak van hasonló rövidítese, vagy jelzője ami alapján rá tudok keresni?

A porlasztó típusra gondolsz?