Melo rt 25

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni tőletek.
Eleaf Melo RT 25 tankhoz, milyen helyettesítő porlasztófejet tudok használni?
Hajdú Viktor másik fronton sokat segített, tfv8 lenne valószínű belőle, de elvesztem a q-k, t-k, m-ek variánsában.
Plusz egy: mi a különbség a tfv8 és tfv12 fejek közt? (Gugli nem volt a barátom)

Előre is köszi a válaszokat!
p

Szia :blush:ha tudsz még venni …ez is jó lehet.
Van sokmindenük,e-mailban vagy telefonon is tudsz velük beszélni hátha van a polc alján :blush:(magyarul is beszélnek​:stuck_out_tongue_winking_eye:)

1 kedvelés

Szia!
Az ő oldalukon van tény. 0 km-es vagyok és szerelésre még nem adtam a fejem, egyenlőre tapasztalgatok. De lehet beruházok, mivel ez a cél.

1 kedvelés

Majd belejössz :stuck_out_tongue_winking_eye: főleg hogy "drága"a porlasztó. Ha nézel pár videót a …ott​:rofl:
Megtanulható,nem ördöngősség .
Huzalt és vattát is dobj a kosárba mellé:stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

Milyen huzallal kellene kezdjek, valamint vattával?

Szerintem ő egy dl kazánjelleg…nem drága a huzal és a vatta sem,ezekkel tudsz kezdeni,ha siker van,akkor indulhatsz SS,vagy Ni 80 huzallal is :wink:

1 kedvelés

A 0.3-as már vékony lenne?

Az leginkább mtl huzal.
Kezdj inkább egy vastagabb huzallal azért linkeltem amit :stuck_out_tongue_winking_eye:van 10 métered próbálkozni.
Miért a 0.3 ?

Köszönöm. Sokat segítettél.

Ez most mindent vitt. Van 10 méter próbám…:rofl:

1 kedvelés

Ne aggódj​:crazy_face:belejössz ,abba se fogod hagyni :blush:

2 kedvelés

A minap ebéd közben még egy gondolat eszembe jutott. Mekkora wattal kell nyúzzam a tekercset, ha ott fogok tartani?

https://diy.vaperina.cc/tekerde/
Az attól függ :wink:
milyen huzal,mekkora mag mennyi menet,dualban.
ha a géped beállítja magának az ellenálláshoz a teljesítményt attól eltérhetsz lefelé,és fölfelé is pár wattal ahol ízlik.

Szerintem a gépem nem tud automatikus watt felismerést.

Akkor használd a Vaperina tekerdét ,az megmutatja az ajánlott teljesítményt a tekerésedhez.

3 kedvelés

Amit mutattál is. Oké. Köszi.

Ez lett belőle…

Kicsit folyat a tank…


0,46 ohm

1 kedvelés

Szia,a vattát kellene eltaláld a tekerésedhez.
Sztem kevés a vatta azért folydogál, olyan 30-35 watton próbáld azt a tekerést​:stuck_out_tongue_winking_eye:
Fel ne add az elején :dash::stuck_out_tongue_winking_eye:

Uhhh…qva sok vatta ment bele szerintem. A kis lukakon oldalt és a tekerésen alig bírtam áthúzni. Arra gondoltam az átmérője kicsi a tekerésnek.

Hármas mag ? Abba picit nagyobbat húzz bele hogy ne húzza a tekerést ,és jó helyen kell elvágni,ne lötyögjön vagy ne feszüljön a vattaárokban :grin:tudom nekünk már könnyebb mondanunk :rofl:

Következőben megnézem a pontos vastagságát. Most csak egy random adjatok egy csavarhúzót esete volt.