Smok Stick r22 kezdő szett

Sziasztok, szeretnék tanácsot kérni tőletek. Pár éve rövid ideig használtam egy Ego AIO-t, de nem éreztem, hogy jó lenne nekem, így hamar félretettem. Most újra szeretnék vapelni ezért rendeltem egy SMOK r22 készüléket. Mindenképp MTL-ezni akarok. A kérdésem az lenne, hogy hány ohm-os porit hány Watton érdemes használni. A csomagba van 1 db 0,8 és 1 db 0,4-es. Valamint rendeltem 1db 1 ohm-osat. Milyen liquid-et érdemes használni? Korábban emlékszem a köhögés és a kaparás miatt maradt abba. De már nem emlékszem milyen porlasztóm és liquid-em volt.
Előre is köszönöm a segítségetek :sparkling_heart:

1 kedvelés

Szia, üdv az oldalon!
Ha mtl-ezni szeretnél akkor a 0,4-es porit tedd félre, a 0,8-1,0 ohmos porikat olyan 13watton kezdeném és lépkedni wattonként fölfelé amíg számodra tökéletes nem lesz! Persze a levegőzéssel is játszani kell, hogy mikor lesz neked megfelelő! (15-16 fölé nem mennék, mert megéghet a pori)! Az, hogy milyen liqidet használj az már egy rázósabb kérdés, nagyon egyén fűggő, amit én szeretek nem biztos, hogy neked is ízlene! Egy tanácsom van, ha lehet minőségi aromákat és alapot használj!

5 kedvelés

Köszönöm szépen a válaszod. Akkor így teszek porit illetően.
A liquid kérdésemnél arra gondoltam, hogy milyen arányú PG/VG a megfelelő.
Most egyelőre kész levest rendeltem. 50/50 és 70/30-at meg egy nicsalt 20 mg-osat. Bár ez a nicsalt idegen számomra, de jókat olvastam az átszokáshoz róla.

2 kedvelés

Az 50/50 szerintem tökéletes, ezekben a kis porikba, de a 70/30 az már kicsit sűrűbb, inkább dl-ezni keverném, pláne, hogy most jön a hidegebb idő és még jobban sűrűsödik! Én mtl-be 60/40 fölé soha nem keverek azt is inkább nyáron, amikor higul a leves! A nicsaltot sokan kedvelik, jó választás, én mondjuk a torokhatást szeretem, ezért inkább sima nikotint használok! De ahogy írtad nem kedveled a torok kaparást, ezért neked tökéletes lesz a só!

3 kedvelés

Hálásan köszönöm a segítséged :blush:

Ugyan már, nagyon szívesen! :wink:

2 kedvelés