MTL- mivel induljak

Sziasztok!

Nullás liquidet szívok DL-ben. Nagyon szeretem így. Mégis néha (de csak néha) úgy érzem, valami hiányzik. Úgyhogy most kérdeznék. Ha úgy döntenék, hogy néha MTL-eznék ráadásul pici nikotinnal, akkor mit ajánlotok hardverben és folyadékban? A nikotinsókat nézegetettem, állítólag elfba minőségű ízeket ad. Lehetőleg ne legyen túl erős, melyik mg-al kéne kezdenem?

2 kedvelés

Hogy ne csináld :grin:
Ha nullásat szívsz, maradjon is így!

1 kedvelés

Teljesen egyetértek az előttem szólóval. Amúgy sincs más választásod,mert a nicsós kész liquidek általában 10 és 20 mg-osak,így olyan opció,hogy ne legyen túl erős nincs. Figyelembe véve a 0-ás DL-t.

Egyébként miből ropogtatod azt a levest DL-ben?

Sosem használtam manó kukit, de én meg pont azt hallom mindig, hogy szinte lehetetlen előhozni azt az ízt mtlben.

Nullás után áttérni a nikotinosra, bármely ízben a legnagyobb baromság amit tehetsz! Bocsi, hogy ennyire vulgáris vagyok, de ezt gondold végig!

1 kedvelés

Én egy picit sarkosabban fogalmaztam volna( így12ó éjszakázás és másfél óra alvás után). Idecsöppensz egy rakás komoly függőséggel rendelkező marha közé, ahol szerintem mindenki erősen átlátja,hogy a józan ész ellen való már a kérdés is. Neeeee. Van itt pont elég h#lye, legalább te ne legyél az :joy:
@Maxhim -magadra ne vedd, de tényleg ne csináld

5 kedvelés

Előnye (pl élénkítő hatás) szerintem több van a kevés nic-nek mint hátránya (pl ára)…de lehet egyéni az is, hogy kire hogy hat. Ami vitathatatlan, hogy függőséghez vezethet a kevés nic is…amitől a többségnek nehéz megszabadulni. Már annak aki akar, mert én pl nem. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Hat ha en nullasat tudnek szivni akkor mar azt is le raknam. Ezzel tennel magadnak a legjobbat. Sajat velemeny.

1 kedvelés

Oké, végiggondolom. :sweat_smile:

Tudtam, hogy ez lesz a legnagyobb problémátok, de nem ezt kérdeztem :slight_smile: Nem újdonság nekem hiába hiszitek, néha szívok Neo-t vagy akár hagyományos cigarettát is ha úgy adódik. Persze csak elenyésző mértékben, de ez most mindegy. Szóval újra aktuális a fenti kérdés és ha lehet, immár érdemleges válaszokat kérnék :slight_smile: Nekem nem volt gond lerakni a cigit sem annak idején, szóval függőség az nem lesz.

Most már nem hiszünk neked, bizonyítsad be. :rofl:

Egyébként ursa nano pod, 3mg-os levessel, 1 ohmos porlasztóval, de nem neked, de antinikotinfüggő.

3mg-os nikotint válassz…az gyengének számít, de mégis érzed, hogy nem csak pl meleg dinnyegőzt szívsz :rofl: Nic só felejtős ha enyhe th-t is szeretnél
Hardvernek meg kezdésként az Ursa Nano Pro, 1 Ohm-os porlasztóval.

SZERINTEM :slightly_smiling_face:

Bocsánat, ezt tényleg nem neked szántam!! :joy::joy::joy::joy:

1 kedvelés

Én is így gondoltam annak idején… :wink:

Csak jót akarnak neked a többiek is, de te döntesz.
Meg ne bántódj, de a pár hasonló emberke miatt sütik rá a vapelésre, hogy afféle “kapudrog” a fiatalságnak… :thinking:
Az analógnál persze jobb.

Nem értem miről beszélsz, de szerintem te sem. Dohányoztam, rendes cigarettát szívtam hosszú éveken keresztül. Aztán úgy döntöttem nem kell, hát letettem. Nem volt szenvedés, nyafogás, fájdalom. Eldöntöttem, és abbahagytam. Vasárnap még cigiztem, hétfőtől meg már nem. Ez régen volt, de mint írtam azóta is rágyújtok néha egy-egy buliban, bográcsozáskor vagy épp ha úgy tartja a kedvem. Az, hogy nullás liquidet szívok csak azért van, mert az ecigi hajnalán így kezdtem. Az mondjuk nem esik jól, hogy azt írod: “pár hasonló emberke”. Mire gondolsz, minek hiszel engem így 52 évesen? Hogy jön a kérdésemhez és hozzám az, hogy mások minek hiszik a vépelést? Hidd el, vagyok olyan nagy, hogy tudjam mit szeretnék :slight_smile:

Akkor ilyen előélettel neked már mindegy :joy:
Tényleg ne vedd magadra, errefelé nem szokása személyeskedni az úri közönségnek( nem olyan fajták), csak háttér ismerete nélkül az első javaslat a ’ ne legyél már hülye! ; ezzel az erővel miért nem egyből valami tisztességes kemény drog? ’
Igényeidnek szvsz. a pod untig elég lenne vagy nézz egy olcsó dvarw fl klónt, egy szimpatikus mtl tankot… véleményt tuti mond róla valaki :grin:

Valahogy sejtettem, hogy előbb kellett volna önéletrajzot írni, mert szinte tuti voltam benne, hogy ezek lesznek a reakciók :slight_smile: Amit persze megértek így utólag. Pod-om van, de az sajnos nem alkalmas MTL-re, még elzárt levegővel sem. Valójában az (is) érdekelne inkább, hogy mit tegyek a majdani készülékembe? Nem akarok tüdőszaggató nikotint csak valami lájtosat, hogy érezzem néha, nem csak ízesített levegőt szívok :slight_smile:

Nem önéletrajz kell, de mi itt csak annyit látunk, hogy Maxhim, aki éppen lehetne egy 17 éves lány is, persze még mindig lehetsz az. :rofl: