Smok nord 2 porlasztó hiba.?

Sziasztok.

Segítséget kérnék.

Létezik az hogy szinte mindegyik porlasztó amit a podba teszek, hibás?
(Ezt nem hinném!)
Vagy ezek a porlasztók ennyit tudnak, és ne várjak tőlük semmi jobbat? Nord, rpm, ohm is teljesen mindegy, alacsony magasabb watton is ugyan az. A leveseknél is pg többletnél is, egyensúlynál is. Mindegyik szinte ugyan olyan.
Halovány íz ill. erősség, plusz némi kesernyés utóiz… stb stb… Nem megy szárazon egyik pori sem, meg van itatva, várok is vele mielőtt üzemelne. A levesek is rendben vannak.
Van valami ötletetek?

Köszönöm!

Szervusz @Games !

Üdv a Vaprinán ! Sajnos elég nagy a szórás a porlasztók között minőségben ! Itt arra gondolok , hogy a vivő anyag megkeményedik (vatta) , és nem látja el a szerepét ! Egy lehetőség van , tűnek a hegyével kicsit megszurkálni a vattát és kicsit megbolyhozni , ez általában segít , de a megoldás az egy RTA lenne saját tekeréssel vattával !

6 kedvelés

Köszönöm, megcsináltam már azt is, de nem nagyon változott semmi. Egy ilyesmi podot használnék most így a nyári időben a kompaktsága miatt. (Könnyű, kicsi, stb) olvasgattam róla hogy s mint, de senki nem mondta hogy ez ilyen sz@r. Vagy csak én vagyok aki túl sokat vár tőle.? :slightly_smiling_face: ui; kicsit félre akartam rakni a modokat, meg tankjaimat, de lehet nem fogom. Bár akkor sem értem hogy lehet ennyire semmilyen ízű az összes… Mégegyszer köszi a tanácsot. :+1:

1 kedvelés

Sajnos én ebben nemigen tudok neked segíteni, hogy milyen pod lenne alkalmas , mivel soha nem használtam ! De azt hiszem vannak készülék ajánlások a fórumon amik kifejezetten a podokra irányulnak ! Talán keress rá ! Vagy nyiss egy új topikot neki és biztosan lesz aki megmondja a nyerő készüléket !

4 kedvelés

Egy Istick pico ? Eléggé zsebbarát :grin:egy jó rta val és kimész a világból nyáron :blush:

1 kedvelés

Igen, igen, :grin: van itthon vagy 20 féle, de ennek a kis Smok-nak a mérete meg a súlya fogott meg. Meg elfér a csikk zsebben. :wink: Emiatt akarom megoldani ezt a problémájat. Most rendeltem hozzá egy rba porit. Talán azzal ki tudok csavarni belőle valami ízesebb gőzt. De köszönöm a javaslatot! :+1:

3 kedvelés

Szia! A múltkor néztem utána ezeknek a dolgoknak, állítólag ez nagyon ott van!
Flexus q aspire :thinking::wave:

2 kedvelés

Köszönöm, ránézek. :wink:

2 kedvelés

Egyre többen panaszkodnak a smok termékekre minden téren :thinking: Sajnálom, pedig azért csináltak 1-2 csinos modot.