SMOK Morph 2 mod

Sziasztok! Nagyjából 1 hónapja vettem egy SMOK Morph 2 e-cigit. Kb 2 hete egy csomószor mikor megnyomom a tűzgombot akkor azt írja, hogy “atomizer short” és az ohm ingadozik. Egyszer 2.30 ohm egyszer 1.20, valamikor meg a normál 0.33 ohm. Ha 1.00 ohm felett van nem is enged szívni. (Előtte egy évig volt SMOK Morph 2 e-cigim, és semmi ilyesmi baja nem volt)
Valaki akinek van/volt ilyen problémája az írja le, hogy tudta megcsinálni, ha megtudta.

Köszönöm előre is a segítséget!

1 kedvelés

Milyen tankkal használod? Vagy a coil zárlatos vagy a tank 510 pinje nem érintkezik rendesen. Esetleg egy takarítás kell neki.

1 kedvelés

Gyári TFV 18 al, illetve Dead Rabbit V3 mal használom. Mindkettőnél van ez a hiba.

Hmmm. Ez már nem annyira jó hír, így lehet a mod is hibás. Így látatlanban azért nem jelentenék ki semmit sem. Nekem az ugráló ellenállás eddig mindig tank oldali hibából jött. Másik modod nincs, amivel tudod esetleg tesztelni? Ha ugrál átrakni egy másik modra és azon is megnézni, hogy legalább azt tudjuk meg, hogy tényleg a mod a hibás. Ha a mod az, akkor passz, lehet ez egy gyengélkedő húzal, forrasztás, rosszabb esetben alaplap hiba, lehet én egy gariztatást megpróbálnék, ha a mod az egyértelműen és van rá gari.

Sajnos a smoknak egyébként is híre van a vép világában, és nem a jó fajta.

Esetleg próbáld meg alkohollal alaposan megtisztítani az 510-es csatit belül, hátha csak befolyt egy kis leves és azért csinálja, bár ennek nem adok sok esélyt, nekem még soha nem volt ilyen, pedig folyt már ki ez-az.

1 kedvelés

Köszönöm a segítséget. Már írtam a webshopnak, de azért kíváncsi voltam, hogy lehet e vele valamit csinálni.

2 kedvelés

Az a baj, hogy ezek faék eszközök, kevés kompnenssel, szóval ezt a pár tesztet tudod megcsinálni és kb ennyi. Ha garis még, akkor bolt. Ha meg alaplap hiba van esélytelen, hogy bárimit javíts rajta, ha csak nem vagy smd guru.

2 kedvelés