Morph 2 kit

Sziasztok vásároltam egy használt nem volt agyonhajtva morph 2 készüléket és a kb 1 hét használat után akartam bekapcsolni de semmise történt miután megcseréltem a 2 aksit benne lezártam akkor ki írta hogy smok és semmi kép hiába illetve ha késsel a c csatlakozóhoz nyúlok akkor is bejön a felirat de hiába nyomom meg 5-szor nem kapcsol be az aksikat teszteltük másik modban teljesen jól működött tölteni meg tolt modban töltöttem az aksikat mivel az ismerősöm is már egy 1 éve azzal tolti és nem volt semmi baja.

Szia,Morph betegség :smiling_face:és SMOK​:smiling_face:
Sokan eladják vajon miért ? :thinking:
Egyre sűrűbben hallom ezt ezekről,vidd vissza és vegyél egy más gyártótól készüléket.

2 kedvelés

Eszerint komoly fenyegetésre még bekapcsol…:joy: De ha ott rövidre zárogatsz, meg ilyesmi, az nem előre visz :roll_eyes::grin: amúgy sajna a Smok néha hű a nevéhez…

Nem folyt bele liquid?

2 kedvelés

Több Smok modom is van. Nem értem ezt az “és Smok”-ot. Vagy nekem van akkora szerencsém, hogy az mindhárom hibátlan és teszi azt amire kitalálták, vagy pont olyan modom nincs, amire igaz a célzás. Én is olvastam már egyébként, hogy a Smok szar, de én csak az ellenkezőjét tudom állítani. Morph 2-esem is van, soha semmi gond nem volt még vele. Sőt, a Cube X 2-em is hibátlan a mai napig (jelezném, hogy a kiadás és a vásárlás dátuma is 2017). A Mag 18 mondjuk még új, de eddig vele sincs gond.
Neked írtam a választ, de valójában nem neked szól, csak reagálni szerettem volna a “Smok betegségre” :slight_smile:

Olvastam róla hogy elég sokszor a gombnál befolyik mivel semmi fólia se semmise védi ezért szétszedtem megtöröltem ott de nem lett jobb

Én ezt értem csak nem egy olyan srác vagyok aki megteheti hogy naponta vásárol modokat suli mellett.

Neked bevált,örülök neki csak azt írtam amit hallottam sokat.
Volt egy smok x-privem egy tfv12-vel amit napi szinten használtam kb egy évig de már nem él :smiling_face:

Nézd,én melózok és fizetésből élek ahogy itt mindenki .:stuck_out_tongue_winking_eye:hidd el nem röpködnek itt a dollármilliók senkinek.
Előbb utóbb mindenki rájön hogy be kell fektetni egy jobb modba ha tényleg komolyan gondolod a vapelést.
Köszi.

A rossz híre azért is lehet, mert valljuk be: rengeteg egyszerű, nívótlan cuccot is eladtak, főleg a vape 1. fénykorában, illetve nagy mennyiséggel voltak jelen a piacon.
Amúgy az csak jó, ha ilyen jól bírja :+1: nem mindegy a környezet, bánásmód stb. sem.

1 kedvelés

Még sokat sem használtam vigyáztam rá mint minden más dolgomra, ezért nem is értem hogy miért történt.

Tanulópénznek könyveld el a vásárlást és vegyél inkább újat illetve nem ajánlott modban tölteni az akkumulátort.

Ez nem reprezentatív statisztika, amióta vépelek a smok cuccokról olvastam a legtöbb panaszt. Ez nem azt jelenti, hogy mindig minden szar és begöglik azonnal, csak annyit, hogy nem konzisztens a minőség, valószínűleg QC terén nem a legélesebb kés a fiókban.

1 kedvelés

Igen, volt rosszabb időszaka. Sajnos az a baj, hogy sokan már nem is tudnak máshogy gondolni rá, csak mint akkor. De ha megnézzük pl. az új pod-jait is, van egy-két igen jó darab abból is. Igen szemezek egy RPM C-vel, de valószínűleg már nem veszem meg, van pár podom itthon :slight_smile:

Idézem:
“Sziasztok vásároltam egy használt nem volt agyonhajtva morph 2 készüléket…”

Szóval kevés km, pap-orvos házaspártól…azaz nem biztos hogy te vagy a hunyó, van előélete. Egyébként a minőség szórása is nagy gond.

Be kell ruházni egy normálisabb 15-20 k árú mondba minimum.

Nem is írtam, hogy statisztika. Én a tapasztalatomat írtam meg vele. Ettől függetlenül biztosan vannak szarabb kiadásai, de akkor én ezeket szerencsére elkerültem.

Idő kérdése de majd beruházok.

Cigit szívtad ?

Használtam kb 1 hétig de akkor is nagyon max napi 1 órákat. Majd egy napról a másikra nem kapcsolt be

Nem erre voltam kíváncsi hanem a cigarettára.

Nem nem dohányzom, és nem is dohányoztam.