Atomizer Short

Sziasztok! Hosszú idő után megint rá vettem magamat hogy beszerezzek egy e-cigit. Be is rendeltem gyorsban egy Smok Rigel kittet hozzá lötyi stb. A használata kb annyiban merült ki hogy tegnap este kipróbáltam illetve ma reggel a munkahelyre menet illetve még bent pár slukkot szívtam. Legközelebb mikor használni akartam már azt mondta nekem hogy atomizer short… túl éltem a napot haza értem, szétszedtem kitisztítottam kitörölgettem még prolasztót is cseréltem hátha, ezután a művelet után egész pontosan egy slukkot engedett és újra jött az üzenet. Van valakinek ötlete? Mert őszintén szólva kicsit kezd erősödni az érzés hogy már megis bántam ezt a “kissebb” kiadást…

4 kedvelés

Szervusz @Vasi !

Üdv a Vaperinán ! Érezd jól magad !
Sajnos ez jellegzetes rövidzárlat üzenet ! Valami nem stimmel a tankoddal , főleg , hogy mindkét porlasztó tutira nem lehet hibás , de ezt sem zárnám ki , mert lehet egy rossz széria abból is ! Elsősorban a tankot nézd át alaposan !

7 kedvelés

Szia! Egész pontosan mit kell néznem rajta?

1 kedvelés

Mindenképp tedd bele a porlasztót is és olyan pontot keress ami zárlat oka lehet !

3 kedvelés

Szia Tamás! Attila jól írta, első körben a tankkal kezd! Ha szerencséd van orvosolható a probléma! De a Smok-ban benne van X és sajna nem jó értelemben! Így lehet gyorsan visszacsúszni az analógba mikor elhatározod magad berendelsz valamit és nem adja az élményt csak a csalódást! De ne add fel!

8 kedvelés

Okés nem akarom feladni csak azt nem tudom mit csináljak vele :smiley: szétszedtem kitakarítottam, összeraktam. A szétszedés összerakás csak az elmúlt fél órában megtörtént kb 20x. az a gond hogy azt sem tudom mit keressek rajta. Milyen pontokon lehet egyáltalán zárlat benne?

3 kedvelés

Nincs másik tankod rápróbálni?

3 kedvelés

Megtettem ezt is. Belülről kinyomható kitoltam teljesen és hagytam hogy ahogy a modba csavarom az tegye helyre. nem oldotta meg a problémát :slightly_frowning_face:

1 kedvelés

Nincs. nem gondoltam hogy kezdésnek vennem kell mindjárt kettőt :smiley: hosszú távú tervben ezis szerepelt de így…

3 kedvelés

És ha a porlasztót nem húzod meg koppig , hanem csak úgy érzéssel , kicsit játssz vele !

4 kedvelés

Akksikat kivetted, megcserélted?

2 kedvelés

Miliméteres mozdulatokkal tekertem végig addig a pontig ahol már azt írta hogy no atomizer.

2 kedvelés

eddig nem tudom de most megtettem, semmi

2 kedvelés

Nade körülbelül 20 perc használattól? mert összesen kb annyit szívtam…

2 kedvelés

Így nagyon nehéz hogy mi a bibi! Mod vagy a tank! Ismerős közelbe kinek lenne egy tankja?

2 kedvelés

Nekem mind a kettő kithez kapott coilnál ez volt … Amit mellé rendeltem mind jó volt.

4 kedvelés

Áh, Mindenki madárnak néz hogy rendeltem. Senki olyan akinek lenne

Akkor meg is van a probléma a porik rosszak !

3 kedvelés

Noss ezen könnyen segíthetek ugyanis énis rendeltem pluszba. És azt biz még nem próbáltam ki.

4 kedvelés

Űdv a madarak között! :wave:

2 kedvelés