Smok Morph 2 bekapcsolási probléma

Üdv!
A készülékemet tegnap még vígan tudtam használni, mai nap meg nem hajlandó bekapcsolni. Smok logó bejönn, amikor az akksi fedőt becsukom, de 5 klikkre(vagy akármennyire) nem reagál. Akkumulátorok múlt hét csütörtökön volt töltve. Ha a modnak adok töltő kábelt(csak teszteltem, hogy van e reakció), akkor az akksik 90%-on vannak.
Valaki találkozott már ilyennel, vagy esetleg valami ötlet lenne?
(Sajnos juicyvape-ről rendeltem, szóval feléjük a garinak pápá. A készülék nincs 1 éves, és TFV18-as tankkal használom, a mellé adott porlasztóval)
Köszönöm előre is a segítséget, ötleteket.

2 kedvelés

Hát valami megmakkant benne, a gőzlérparaszt videójában hallottam, hogy van egy srác, aki foglalkozik mod javítással, de nem emlékszem a nevére.

Ebben a videoban el is mondja, hátha…

4 kedvelés

Christiansen Rone :stuck_out_tongue_winking_eye:facen megtalálod :blush:

5 kedvelés

Christiansen Rone a FB-on

3 kedvelés

Majdnem egyszerre válaszoltunk. Sokat kell még gyakorolnom az “Enter”-t! :+1: Utolérhetetlen vagy.:trophy:

A “videóbíró”-on tisztán látszik, @Zolika, Te voltál a gyorsabb. :index_pointing_at_the_viewer: :grin: :clap:

2 kedvelés

Nagyon köszönöm uram :blush: amit tudok az enter az nagyon megy :rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Tűzgomb bekoszolódott. Ugyanígy jártam én is. YouTube-on van szerelési tanácsadás. Nekem sikerült megcsinálni, működik. Hihetetlenül kevés kosz volt benne…