Shima MTL RTA

Sziasztok! Gondolkozom egy ilyen kis rtan, valamiért megfogott​:grin:

Alapvetően Kayfun Lite és Bishop a kedvenceim, ezeket használom.

Arra lennék kiváncsi, hogy aki használt már ilyet, ossza meg tapasztalatait! Egy normális review nincs a neten róla.

3 kedvelés

Szia. En is sokat gondolkodtam rajta es eljutottam oda hogy ausztraliabol rendeltem oaker kittel… de meg ők is visszautaltak a penzemet mert nincs. Ha van lelohely oszd meg velem kerlek

Szia!
Nekem volt,és jó kis tank.Én még kezdőként vettem,amikor át akartam állni az építésre.Praktikus,hogy porlasztóval is használható,és RTA-ként is.Jó ízű kis tank,csak mivel 18 mm,kicsi a hely az építéshez,de nem vészes.Már jó régen nem láttam sehol,hogy lenne.Úgy keress videót,hogy Kizoku Oaker Kit.

4 kedvelés

A kizoku a limit rta-val már kidobott hibrid konstrukciót, de ezt a csőmodos 18mm-re való “visszalépést” nem értem. Szerintem nem volt rá kereslet ezért le is álltak a gyártással…függetlenül attól, hogy milyen jó vagy sem :thinking:

4 kedvelés

Ha jól fordít a google olaszról angolra akkor itt vehető és EU-s szállítás is van.
KIZOKU - SHIMA 18MM MTL RTA PORLASZTÓ (fumobiancorosso.it)

Fekete és gumetal itt:
The Kizoku Shima MTL clearomizer is versatile and versatile (pipeline-store.fr)

SS szín Svájcban (plusz magyar áfa jön hozzá)
Shima 18mm MTL RTA Verdampfer von Kizoku - Red Vape (red-vape.ch)

3 kedvelés

Sikerült beszerezni, ahogy kicsit kiismerem irok egy kritikát, hátha másnak is hasznos lesz!

3 kedvelés

15 óra alatt :open_mouth: ez nem semmi

Nekem 2-es magon volt ideális kanthal huzallal.A láncslukkokat annyira nem szereti,hajlamos melegedni.
És semmiképp se ess neki a még meleg kazánnak fogóval,ha nem bírod szétszedni :grin:Én így vágtam tönkre az enyémet.

Khm….kíváncsi leszek mennyi ideig bírja a mod​:smiling_face:
Majd arról is írj kérlek​:smiling_face:mert én is szeretem az ilyen dobozokat :wink:

Ahogy látom, nem jött be! :rofl: :rofl: :rofl:

Még vallatja :rofl:

1 kedvelés

Már 30perce él a kilövési parancs ! Azért írtam! :grin:

Hát nem! Minden lehető módon meg tekertem, több fajta huzallal, több fajta nagysággal, nekem nem tetszik, de majd irok egy komplett kis esszét róla​:sweat_smile:

2 kedvelés

Sziasztok. Zsolt, ezt a “visszalépést” mire érted? Csak azért kérdezem, mert rendeltem egy oaker kitet, és remélem nem fogtam mellé… :roll_eyes:

Arra, hogy a vape nem a 22-23 mm átmérőjű mtl tankoktól a keskenyebbek felé változott az elmúlt 12év alatt…hanem pont fordítva.

Aham, köszi az infót. A kezemnek jó lesz ez a kisebb. Majd csak valami melegítőt kell rá szerválni :slightly_smiling_face:

Viszont engem az érdekelne, hogy annyi tank közül miért pont ezt gondolod megfelelőnek?

Szerettem volna kipróbálni egy “cső modot”. 15ezerért nem találtam vészesnek az árat egy próbáért. Átlagosan 4 csillagos értékelések voltak a tankra is. Szóval igen, egyszerűen csak egy próba nekem megér ennyit :slightly_smiling_face:

Sziasztok. Ma végre megkaptam a kizoku oaker kitet. Djvape rendelés volt, kb 17 napig tartott míg ideért 4font szállítási költségért :slightly_smiling_face: Tesztelgetés indulhat… :heart_eyes:

9 kedvelés

Hajrá :blush: nem olyan rossz az,csak kicsike,nem melegszik ha jól tekered :wink:

4 kedvelés