Sercegés tűzgomb elengedés után

Kayfun prime az alany.
A tűzgomb elengedés után is sercegő hangja van. Úgy szívom mint az összes többit, izzítás után még egy kicsit, de ennek most akkor is hangja van még kb egy-két másodpercig.
Egyébként ízre rendben van.
Valahol Kinga írásaiban olvastam róla, de egyszerubb lenne, ha valaki segítene, hogy miért van ez.
Ni80 - as huzal van benne, és BP mods vatta. Nem folyik, nem szörcsög.

Az nem úgy van hogy “túlszívod” akarom mondani hogy túlhevül a huzal benne? :thinking:

De pont ezaz, hogy már nem izzítok direkt, és még szívok egy rövidet. Szóval éppen le kéne hűlnie, nem? 1ohm 13 wattal szerintem nem sok. Ha kevesebb wattal megy, nem annyira jó az íze

1 kedvelés

Ha a gomb is elenged akkor nincs ezzel gond serceg mert megy a leves hűl a huzal…

Elvileg igen :blush:a dl nél volt ilyenem ,újratekertem és elmúlódott :grin:nem tudom mit rontottam el én sem,de zavart :blush:

2 kedvelés

kokszos és izzik rajta a koksz…

Igazából csak azért merült fel bennem, hogy nem teljesen jó így, mert eddig még nem tapasztaltam se ennél, se másik tanknál. Gondoltam valamit nem jól csináltam :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

ha jó az íz akkor majd ha újra tekered elmúlik…

Hmm. Az lehet! Holnap szétszedem :slightly_smiling_face: 4 napja folyamatosan használatban van

1 kedvelés

jujjjj :nauseated_face: már bocsánat…2-3tankolás után komplett csere nálam legalábbis

Úgy általában nálam is, de most nem volt kedv hozzá :slightly_smiling_face:

ez olyan @Ispy -is :joy:

Nála 1 hét az alap, nem? :joy:

1 hét csak a vatta betörési ideje…

1 kedvelés

Az Ss 430 ról véleményetek ? Igaz már rendeltem 30,32ga :grin:tud újat nyújtani kanthal után,vagy helyett ?

nem… :slightly_smiling_face: nem tud…

Tényleg belenyúlok mostanában :rofl::rofl::rofl:

Próbáld ki a D kanthalt az is jó pár éve használom az A1 mellé…

1 kedvelés

Feltételezem a mozgás koordinációs problémát kizárhatjuk. Gondolok arra,hogy a tűzgomb valós,és tudati elengedése nem ugyanarra a pillanatra esik.:joy::joy::joy::joy: Ebben az esetben,bármi más oka is lehet akár.:joy::joy::joy::joy:

FeCrAl? Elvileg megvan :hugs: