Segítségkérés😀

Üdv Mindenkinek.

Szeretnék segítséget kérni kezdőként. 4 éve kb kaptam egy ismerősömtől egy Aspire nx30-as készüléket amit akkor szivogattam de aztán el lett felejtve. Most egy nagyobb pakolás alkalmával előkerült és számomra is hihetetlen módon nincs lemerülve az akksija.:grinning: Az lenne a kérdésem, hogy ha kipucolom a kazánját, meg veszek bele egy új porlasztót szerintetek használhatom? Esetleg ha valakinek volt/van ilyenje mondhatna róla pár szót. Viszont ha nem jön be ez a történet akkor a voopoonak nézegettem a Drag Q-ját mint belépő jelölt. Mi a véleményetek erről az eszközről? Más pod-ba is gondolkodtam, ha tudtok ajánlani valami jót azt megköszönném.

Bence

2 kedvelés

Szervusz. Természetesen ha kitakarítod nyugodtan használhatod majd . Az akkura kitérve lehet most telinek jelzi de pár slukk és lemerülhet ugye 4 év az 4 év .Rakd fel töltőre azért :grin:.

1 kedvelés

Köszönöm szépen a választ. Nikotin sóval használhatom, vagy keverjek bele sűrűbb liquid-et?

Amivel gondolod . Bence 50/50 el használta 6mg/ml . A drag X-et meg már csak 3mg/ml.

És az Aspire-ba?:grin:

Az mtl féle a tank nic só de szerintem mindegy amíg nem építős, nem te vattázod, és nincs átlag napi 10°c :grin: