Segítségkérés újra kezdőnek

Jó pár éve már használtam e cigit,eléggé sikeresen,mert a napi 2 doboz analóg cigit le sikerült 1 doboz alá szorítani.Csak közben kiderült,hogy Pg alergiám(nem csak érzékenységem) van.Abban az időben még nem volt nagy választék a Vg liquidoknál,illetve keverni kellett volna őket.Most már láttam több helyen is 70-30% (Vg-Pg)ill. 95%os nikotinos Vg liqideket is.Mivel az cigisek általában az MTL(szájból-tüdőbe)technológiát használják abban kérnék tanácsot,hogy milyen megbízható E-cigit érdemes vásárolnom? Ugyanis a kínálat nagyon nagy.Láttam már olyan készüléket is amely alkalmas lett volnaa Vg liquidhez,de azt is odaírták,hogy nem alkalmas nikotin tartalmú liquidehez.Tehát egy olyan megbízható E cigit szeretnék venni,amely lehetőleg cserélhető akkus legyen,legalább 4 ml-es tartálya legyen,alkatrészei pótolhatók és strapásak legyenek (értem pl. a tank vagy porlasztó ne menjen tönkre gyorsan) ne legyen drága az alkatrészcsere és lehetőleg tudjam az MTL módot a Dl helyett használni. A tanácsokat előre is köszönöm.,mert szeretném legalább újra lejebb szorítani az analóg cigi fogyasztását.

1 kedvelés

Szia!

Szerintem érdemes lenne külön készüléket és külön tankot venned. MTL-hez alacsonyabb teljesítmény is elég (egy 80W-os készülék több mint elég), tankból mondjuk nagy a felhozatal, de mindenképp építős érné meg, mert az költséghatékonyabb, mint a porlasztós verzió. Az, hogy meddig bírja függ a liquidtől meg a szokásaidtól is.

3 kedvelés