Legelső e-cigi

Sziasztok! A legelső e-cigimet szeretném megvenni és segítséget szeretnék kérni. Nem túl drágát szeretnék elsőre, mtl-ben gondolkozom és akkora aksival ami kb kibírja a 8 órás munka időt . Tudnátok ajánlani-e készüléket vagy hogy mire figyeljek oda ?

7 kedvelés

@anon40018559 ajánlása mellé egy cserélhető akkus szett.

https://eliq.hu/termek/innokin-kroma-r-zlide-keszlet/

Igaz ehhez kell akku és töltő.

De egy pod is jó lehet kezdésnek.

Ennek az az előnye, hogy később mehet rá másik mtl tank, akár rta is. Cserébe többe kerül az elején. Ja és ha 2 akksit is veszel, akkor tudod felváltva használni, amíg az egyik töltőn a másik a modban.

Illetve a külső akku nagyobb, 3000 mA, míg a gtx csak 2000, bár az is jó lehet, ha nem lóg a szádban 8 órán át. :rofl:

Viszont, ha töltőn van nem tudod használni.

És még annyi: egy szett, nem szett, ha beüt a gigszer, no ecigi.

Szóval akár mehet mind a kettő. :sweat_smile: :+1:

7 kedvelés

+1Gtx.Szeretem…

5 kedvelés

Helló. Elsősorban szeretném megköszönni a válaszokat. Munka alatt kb 15 szál cigi megy el, nem tudom hogy ez mennyit segít az aksi ügyében. A "porlasztós vagy Rta " nem igazán vágom , annak utána kell néznem.

6 kedvelés

A GTX remek kis szerkezet, ha esetleg az akksi nem lenne elég egész napra, egy power bank kihúz a bajból. Nem nagy költség és vele már tuti kibír bármennyit.

6 kedvelés

Üdv Roland a vaperinán, amit @anon40018559 ajánlott szerintem is tökéletes kezdő szett! De azért annyit hozzá tennék, hogy nem mindegy milyen munkát végzel, ha zsebben kell tartani és nem tudsz rá annyira vigyázni akkor jobban járnál egy poddal, sokkal kevesebb figyelmet igényel szerintem (nem annyira sérülékeny) mint egy kazános szett! :wink:

7 kedvelés

hello,még talán a wenax stylus pod is jó lehet szerintem nekem 12ó ki bír melóban igaz 2 szer 3 szor töltőm mert csak 2ml a leves kapacitása.:wink:

9 kedvelés

Az RTA és a porlasztós tank közötti különbség alapvetően:

RTA: újraépíthető tank, amibe Te magad készíted a “belevalót”, valahogy így:

A porlasztós tankok pedig megvásárolható porlasztókkal működnek, ahol annyi a dolgod, hogy a képen látható porlasztókat (a kis csomagolt biszbaszok) simán és egyszerűen belehelyezed a középen látható tankba és használható is azonnal.

8 kedvelés

Szia Roland! Üdvözlünk a Vaperinán! Ha MTL a célod rengeteg lehetőség közül tudsz választani! Amit a többiek ajánlottak mind remek kis eszközök kezdéshez! De érdemes jól körülnézni a kínálatok között! Ha a szándékod meg van az átállásra akkor már megtetted az első lépést! Azt is érdemes mérlegelni alaphangon mennyire érdekelnek az elektronikus kütyük! Ha érdekel akkor az elején felesleges nagyobb összeget fordítani egy "komoly"kezdő szettre mert ha rabul ejt akkor nagyon hamar kuka lesz a vége. Én ha most kezdeném biztos poddal kezdeném és ha bejön van egy pár ezer forintos lóti-futi eszközöd. És utána csak a képzeleted no meg a pénztárcád kell kinyitni a jobbnál jobb eszközök megszerzésére. Ahogy olvasom alsóhangon napi 1,5-2 doboz analóg elmegy! Szóval ha igazán sikeres szeretnél lenni a Liquidre is komolyan figyelj!

8 kedvelés

igaz meg hanyas alap meg.booster kell minden akkor már de szerintem neked mtl ben 9mg vagy 12mg kéne kezdeni talán az jó lehet erősségben és az aromák ugye nem mindegy milyen mert van abból is több 100 féle fajta és még több .:wink::grinning:én pl 9mg alapot tolok dl ben is meg mtl ben is rta ban meg pod ba is.

4 kedvelés

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat !

8 kedvelés

Még annyit: A porlasztó egy doboz cigi ára. Ha magad építed, akkor szerszámok kellenek, meg egy kis kézügyesség. Eleinte kísérletezni a drótokkal, és a vattamennyiséggel. Később már rutinból csukott szemmel is egy perc alatt megcsinálod. Cserébe a drót, és a vatta fillérekbe kerül. Porlasztók 1500 -2500 Ft között szórnak. Ez alapján gondold meg, merre induljál.

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.