Segítségkérés tekeréshez

Le tekertem az épített decket, most 0.30 az ellenállás :heart_eyes::star_struck::tada::champagne:és 3.14V

4 kedvelés

Szuper! :slightly_smiling_face: Akkor várjuk a beszámolót! :slightly_smiling_face: Kíváncsi vagyok, mennyire jön be ez a huzal. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

össze jött az akkor :grinning::wink:

2 kedvelés

32watton van épp, egész jó gőzt és izt ad igy is :yum:

4 kedvelés

örülönk ha jó lett​:wink::+1::slightly_smiling_face:ügyesen meg csináltad​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Köszönöm nektek újra a segítséget :heart::heart::heart::heart::heart::smiling_face_with_three_hearts:

2 kedvelés

Nagyon szívesen! Hozza amit elvartál tőle? :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Kicsit lassan hevül fel

1 kedvelés

Hány watton hajtod? :thinking:

1 kedvelés

35-40 között

1 kedvelés

Hello
Pl én így tekerek az anyagát majd ki választod neked mien jó és mien tank a hogyan akarod használni ( SS vagy nichrome…)

Vagy

Fehér Tamás is jól elmagyarázza
Keresd az ő videóit is Youtubon

2 kedvelés

Az így érdekes. :thinking: Egy mesh nyilván gyorsabban fog izzítani, mint egy sima tekerés, de nekem nagyon fura, hogy ezt lassúnak találod. :slightly_smiling_face: Ízre/gőzre milyennek találod? :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Lehet hogy az előre tekert coilhoz és a porlasztós tankomhoz képest lassú csak nekem. Ha valaki más próbálná ki, ő lehet azt mondaná, hogy ez a normális.

Eddig Big Mouth Jungle Tea-val próbáltam, most töltöttem fel Big Mouth Retro Juice Pineapple Coconut-al.
A Jungle tea egész finom vele a másik tankomhoz képest.
A másik pedig kicsit halvány, de ez lehet az aroma miatt van.

1 kedvelés

Azt nem tudom, az előre tekert coil milyen volt, de furcsa, hogy annál is lassabbnak tűnik. :thinking: Én pont azért szeretem ezt a coilt, mert gyorsan izzik/hűl.

Én meg 3ddig nem találkoztam olyan porlasztós tankkal, ami jobb ízt adott volna, mint egy ilyen huzallal megtekert RTA. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Lehet hogy kell neki a 40-45 watt és akkor nem lassan hevülne fel.

De lassabban is hűl mint az előre tekert.

Érdekes, hogy nektek nem ilyen tapasztalatotok van ezzel a huzallal :thinking:

2 kedvelés

na majd ha meg tekerem az artemis rdta m ugyan azzal a coilal ami neked van akkor rakok ide be képet mit hogy csináltam meg hátha segít az is majd neked.:slightly_smiling_face::wink:

5 kedvelés

nekem ilyen lett így sikerült most meg tekerni most próbálom ki először majd a vatta megy bele aztán a leves és a teszt.


:grin::wink:

5 kedvelés

A tesztről itt is olvashatunk majd ugye? :slightly_smiling_face::wink::kissing_heart:

2 kedvelés

persze egyenlőre olyan levegős nekem ez a tank,ez sokkal levegősebb mint az intakem volt,rá kell erre jönni még vagy gyengébb leves kell nekem szerintem.Dl ben lehet elég a 6 mg os alap is az mtl ben pedig marad a 9 mg alap nekem. :grinning: :sweat_smile: 9 mg os levessel alig bírom szívni be köhögök vele :sweat_smile: :rofl:De egyébként nem lenne ez rossz majd bele rázódok ebbe,még tesztelgeterm ha bírnám szívni.

3 kedvelés

A levegőzést én így használtam:

Nyitott levegőnek nekem is sok volt, így viszont tökéletes. :slightly_smiling_face:
Lehet be is izzítom. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés