Segítségkérés MTL gép váltásban

Sziasztok!
Joyetech Exceed D19 masinám van, kb 3 hetes. Azon gondolkodom, hogy rosszul választottam, mert azt mondják az Ursa Nano Pro Pod nagyon jó MTL készülék, és az ízeket jól leadja. Most nagyon vacilálok, hogy megveszem azt is, mert az jobb lehet, de az is lehet tévedek. Tudnátok nekem segíteni a döntésben, hogy érdemes lecserélni, vagy ez a készülék is teljesen jó? Köszönöm szépen ha segítetek nekem!

2 kedvelés

Szervusz . Szerintem nem éri meg lecserélni ugyan is ebben jelenleg több a lehetőség mivel 510 csatlakozós. Az ursa pedig csak fix pod . Fix catriget használ és alsó hangon is dràga dolog . A d19 bármilyen tankot fogad bármilyen porlasztóval és nagyobb az akkumulátor is.
Ajánlott ellenálású porlasztó minimum 0.5

3 kedvelés

Ha venni szeretnél valamit amivel jobb lesz az élmény és mtl akkor ajánlom figyelmébe ezt hozzá


Széles ellenállási tartomanyú porlasztók és kapasból jó ízt ad

1 kedvelés

Jaj és ha fenti veszed illetve bármilyen 510 csatlakozós tankot azt teheted másra ha meg makkan a gép . Másiknál meg ugye :grin:

1 kedvelés

Hú, nagyon szépen köszönöm, nagyon sokat segítettél, őszintén mondom már ezen rágom magam 3 napja, hogy mi legyen :smiley: Igazán köszönöm a válaszodat!

Szia Szabolcs! Tyutyika jól írta a mod része szélesebb kőrben használható mint az Ursa! De! Amit javasolt az nagyon nem mutatós! Alapból 19-es a mod 24-es a Voopoo tank. Nagyon csúnyán le fog lógni. Sajna pár darab RTA létezik amit rá tudsz tenni. Dvarw 16, Merlin nano, Kayfun mini. Ezekkel viszont az a probléma ha nincs másik modod nem tudod mekkora ellenállást építettél. Szóval nem egyszerű!

3 kedvelés

Szia! Köszönöm, nekem már az is segítség, hogy felesleges emellett megvenni az Ursa podot is :slight_smile: Van DL gépem, csak egy jó MTL gépet szerettem volna venni, mondjuk autóban való utazásra, vagy ha munkahelyen kimegyek gőzölni, ne DL-el csináljam, de azért jó íze legyen a gőzömnek. De ha a Joyetech amit vettem az teljesen jó, és nem érdemes beruházni emellett egy Ursa nano-ra, akkor jó :))

3 kedvelés

Őszintén ez ebben a formában nem jó megfogalmazás! Pl.egy jó kis pod innovatîvabb, okosabb beruházás lett volna. De ha meg van hozzá a megfelelő porlasztó ami neked megfelel és kielégíti az igényeidet akkor szerencsés vagy!

1 kedvelés

Elfliq nicsóval fogom kipróbálni 1,2 porlasztóval. Ha ízben nagyjából azt kapom, amit a termékekhez író kommentől 80%-a akkor rendben van a Joyetech. Ha nem, akkor max születésnapomra valakitől az Ursa nano prot fogom kérni :smiley: DL-re egyenlőre Vapirit 80W fogok használni, az elv. ma érkezik meg.

1 kedvelés

Ha mégis kéne majd egy Ursa és az idő nem olyan lényeges, akkor Kínából elég baráti áron hozzá lehet jutni.

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.