Ha valaki jó podra vágyik

Ha valaki jó podra vágyik és nem sos, tud rá várni most felezték a Vaporesso Lux XR MAX árát, 30 USD alatt van. A hozzá való kiegészítők is majdnem mind akciósak és a VAPORINA kuponkód is műxik. A szállítás kb 10 USD.
Upsz, benéztem, majdnem sima xr-t rendeltem… Kéne már egy jobb szemüveg! :grin: Sajnos még mindig csak előrendelhető, de így is 2 mtl pod fejjel 10 porival szállítással megáll 17-18k huf. (Kb 50 usd)
Na, berendeltem oszt meglátom mikor gyün.

2 kedvelés

Ok!

Mondj légy szíves pár okot, hogy egy szűk MTLs
miért ezt válassza?

Tisztelettel

@Gumikacsa kollega nyugodj meg :slight_smile:
nem fogom PODban az URSA Nano Prokat lecserélni :slight_smile:
Minden másra meg ott vannak az RTAk, RBAk.

De mivel szeretnék tovább tanulni :slight_smile: Hátha vannak olyan érvek,
amiért hajlandó vagyok rááldozni.
Az ár maga nem az :slight_smile:

Tisztelettel

1 kedvelés

Nyugodt vagyok, van új játékom, ma jött(Stigmata Rta):sweat_smile: ;az asszony nyúzza az ursa nano-t, vagy 6 évet vitt el az életemből, mire rávettem… Az élet szép, de legalábbis nem olyan úúútálatos, mint egy hete volt.

De ez mondjuk akkor se lesz szűk mtl(szerintem).

És bár véleményem szerint minden pod felhasználót forró gázolajjal teli üstbe kéne hajítani - de az egyszer használatos,nem tölthető pod felhasználókat mindenképp- szégyenszemre el kell ismernem, az ursa elég komoly meglepetést okozott sokat megélt személyemnek.Nálam ugyan marad a mod+rta kombó, de be kell látnom, van létjogosultsága. Ennek is. Mivel az a legnagyobb baj vele, hogy jó :grin:

7 kedvelés

Ezért is írtam tegnap hogy ART ahogy halottam “levegős”,
A sima Nano a “szűk”, a PRO pedig variálható,
de teljesen elzárva 1 ohmos porival már azért szűk.
Ha majd jön az 1,2es és az 1,4 es pori az lesz tényleg nagyon de nagyon szűk :slight_smile:
És írom ezt úgy hogy RBAkban, RTAkban 1mmes nálam a “standard” AFC.

Gratulálok a tankodhoz!

Tisztelettel

2 kedvelés

Nekem túl meleg a gőze, nem bírtam hűs gőzt kicsikarni belőle.

Akkor Kiwi :smiling_face:az már nem meleg,de langyos a gőze 1.2 porlasztóval
:thinking:mármint egy haverom mesélte​:grin:

A célközönségnek megfelel :sweat_smile: Holnap nem visz cigit, “elég ez!”

Valami rettenetes trópusi gyümimixet szipákol belőle, a franciák küldték bónuszként a doboz alján(most nagyon erős volt az ajándékcsomag kumuluséknál, 2+ leves, 1 disposable pod, nyakpánt,fél tucat apróság), a hideg kiráz tőle​:grin: Nem kell eldugnom a bekevert Cohibát- nem fog rámozdulni

2 kedvelés

Így van! Gratulálunk neki is !
Még egy megtért :slight_smile:

Tisztelettel

5 kedvelés

Ja, persze, ez csak az én nyomorom, elgondolkoztam, hogy beszerzek egyet, lustább napokra, de aztán itt elbukott a dolog.

1 kedvelés

Nagyon lustább napokra keress meg privátban :joy:azt hiszem segíthetek :joy::joy::joy::joy:

Nekem volt, tényleg finom, 3 kisebb gondom volt vele,

1,7 ml nem sok, de legalább kevés :slight_smile:
Ha már lehet választani akkor én inkább porit cserélek mint kompakt fejet. (Itt nem volt pori)
Illetve ha már viszem a töltő egységet is vele, akkor meg már majdnem akkora mint egy Billet Box.

De tényleg nagyon rendben van, a Fiam azóta is ezt használja :slight_smile:
(ö nem olyan hisztis mint az apja, illetve neki ingyen volt :slight_smile: )

Tisztelettel

3 kedvelés

Egy hónapja tuti megvan,szinte minden este szipákolom,és járt már benne jópár lötyi,még la tabaccheria is,organic is de még nem veszített ízt a podfej vagy mi :smiling_face:
Tudod az ingyen a legkedvesebb szó a magyaroknak utána a kedvezmény és csak utána jön a pna és hasonlók :joy:

3 kedvelés

Elvileg,olasz bácsik tervezték ha jók az értesüléseim,a legtöbbjük kivonatot szív benne (legalábbis azt látom fotókon is )a kiwivel )és elmegy állítólag az organicból amit podra terveztek,kb 60 ml is :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

Én csak egyet dobtam ki a kb 3 hónap alatt, de azt is csak azért mert a DC kinyírta kb 6-7toltes után :joy:

3 kedvelés

Akkor még van ideje bőven nekem :rofl:
Autóban ha esetleg megyek ide-oda,biztonsági tartaléknak viszem magammal,mert volt már olyan hogy feltöltve vittem az rta -t és kifogyott,gondoltam elég lesz de nem​:smiling_face: olyan sokáig maradtam a helyen.

1 kedvelés

Ma egy egyszerű cilinderbetét volt 3 óra hossza :flushed:ennyit nem szptam még ilyennel :rofl:

Ennek zárhoz van köze?:thinking::joy:

Ja ,bocsánat nem szakmabeli tetszik lenni​:hugs:
Abba dugod a kulcsot a lakás ajtóban​:smiling_face:

Akkor azért jó volt a tippem :joy::blush:

1 kedvelés