Segítséget szeretnék kérni

Sziasztok!

GeekVape Z200-as készülékem van, Vaporesso NRG-s tankkal szeretném használni, de sehol sem találok.
Tudna valaki olyan tankot ajánlani hozzá, ami 50/50-es liquiddel nem folyik?
Esetleg Itank2-t vagy Zeus Sub-Ohm-ot próbált már valaki 50/50-es lötyivel?:smiling_face:

Szia!

Nekem van sima NRG tankom, kicsi is meg nagy is. Igaz kit-ben vettem, de már csak a készüléket használom évek óta, szóval ha ez a szíved vágya, talán rábeszélhető vagyok, hogy eladjam. Még porlasztó is van jópár darab.

7 kedvelés

Szia.
Én többféle tankot is használok (Zeus RTA,Dead Rabbit v2, Dead Rabbit Solo,Wotofo Profile X).
Mindegyiket single tekeréssel használom.
Egyik sem szokott folyni,a zeus szokott néha utántöltésnél ha megfeledkezem és nem tekerem vissza egyből a tetejét.
De a folyás lehet a vattázás miatt is,tapasztaltam magam is mikor kezdőként nem úgy sikerült ahogy kell.

Én meg csak cserélhető poris tankokban gondolkoztam. Tartok a vattázástól​:face_with_peeking_eye:

1 kedvelés

Szerintem csapj le @Deepfreeze ajánlatára és vegyél mellé egy olyan rta-t amit a kezdő építők is könnyen vattáznak. Kérdés csak az, hogy mtl/rdl/dl közül melyik a nyerő számodra. Így amíg belejössz az építésbe addig is lesz mit használnod. Hamar megspórolod majd a porlasztók elhagyásával az rta árát.

2 kedvelés