RTA vásárlás

Sziasztok!
RTA Vásárlás elött álok de tök tanácstalan vagyok milyen legyen,Geekvape z200-ra tenném 50-60w hajtva lehetöleg valami jobb minőségü cuccot szeretnék.Tudnátok ajánlani valamit.Előre is köszi a segítséget!

2 kedvelés

Vapefly Siegfried RTA

1 kedvelés

Szia! Mi lenne az irány mtl, rdl, dl?

1 kedvelés

SZIA! dl

1 kedvelés

Szia! Coil vagy mesh? És milyen árkategória?

1 kedvelés

Szia! Sajnos abban nem vagyok képben, de jönnek mindjárt mások biztosan. :slightly_smiling_face:

Szia, nekem wotofo profile x-em van. Lehet meshsel es coillal is építeni. Nem bonytolult, nekem még nem sikerült elrontanom az építését. Bátran tudom ajánlani.

2 kedvelés

Hát inkább coil talán jobban ismerem árkategória, nem mondom hogy tökmindegy csak valami tényleg minőségi cucc legyen

1 kedvelés

Én a dual coil-os tankokkal szenvedős vagyok, de ami nagyon bejött az a Blaze Solo. Ugyan 3.5-ös coilátmérővel adják gyárilag, a sima 3mm-es coilok is mennek benne. Egyszerű az építés, jó ízvisszaadása van. A mesh-t pepecselősnek tartom, bár a fentebb emlegetett Wotofo Profile X is megoldás lehet, utóbbival kipróbálhatod a sima- és mesh-es DL világot is.

5 kedvelés

Ajánlatom:Fat Rabbit a Hellvape-től.Single/dual,tág levegőzési tartomány,remek íz/gőz.

3 kedvelés

@SIR8101 Ha az segítség, akkor Budapesten a 3. kerületben oda tudok neked adni tesztre/kipróbálni egy Dead Rabbit V3 RTA-t. Egy kikötésem van, ugyan abban az állapotban hozd vissza :slight_smile: Tehát vattád és coil-od legyen hozzá amivel dolgozol :wink: A gyári felszereltség és állapot maradjon meg (bár eddig a kutya nem akarta megvenni :smiley: )

5 kedvelés

Szia,igaz nem ide kapcsolódik.
De nekem most jött meg a Z200.
Kibontottam,elkezdtem használni és kb 2percenként rákérdez,hogy old vagy new coil?
Ez mi a franctól?! Vatta új.

Valahol zárlat van a tankban. Nekem akkor csinálta a Geekvape. És az ellenállás is ugrált össze-vissza.

1 kedvelés