Mesh lap Zeus hoz . 🤷


Sziasztok, véleményt szeretnék kérni, esetleg ez meg felel , méretben, teljesítmény ben, Zeus Tank hoz.
Válaszokat előre is köszönöm.
Még mielőtt bele raknak , mivel kaptam 5-5 darabot .

További szép napot mindenkinek. :ok_hand:

persze…ha dl-re alkalmas a szetted…akku(k), mod, vatta

Köszönöm szépen a választ, alkalmas a gépem, mindenem . Csak nem rég vettem egy Zeus mesh tankot , és a gyári mesh lap amit kaptam hozzá, azt már fel használtam. És akkor kaptam ijen mesh lapot 5-5 darabot . De nem tettem bele , még csak bele sem próbáltam, mivel a gyári azt nem ezt írja elő. És azért kérdeztem hogy bele rakhatom ? Méretben stimmel benne ? Vagy van aki Zeus ba , a gyári helyett ezt használja, mert azt tudom hogy a wotofol az nem jó bele . Tehát akkor ezzel ,minden gond nélkül használható. ?

1 kedvelés

nos a méreteket te látod…de ahogy olvastam mástól akár még hosszában félbevágva is használhatod :wink: Csak az a kérdés, hogy a hosszúsága eltér-e és ha igen mennyivel a gyáritól? :thinking:

ezt olvasom máshol: “Today I fitted my Zeus x mesh RTA with vandyvape 0.17 mesh coils … you HAVE to cut/file it down slightly on one side but it works like a beast :hot_face: :dash:” Szóval semmi nem lehetetlen :smiley:

1 kedvelés

Az így kapott ellenállás nagyobb lesz?

2 kedvelés

Igen. Mesh trancsírozás

2 kedvelés