Segitség szeretnék kérni

Ma elolvastam Kinga írásait a vattázásról és a tekercselésről. Tekintettel arra, hogy a B3-hoz gyárilag csak két tekercset adtak, vattát nem (ma jött meg), ezért ma a patikában vettem hozzá 100 százalékos pamut anyagú vattát. Holnap vattázok vele, életemben először. Kíváncsi leszek, mi jön össze.

4 kedvelés

Ha esetleg a gyógyszertári vatta nem hozza az ízben elvártat, akkor még jó lehet a DM-ben kapható Ebelin vatta, fel van rajta tüntetve, hogy 100% pamut, figyelni kell, mert 2 felé van, ha azóta nem lett több. De meg merem kockáztatni, hogy néhány trafikban is fellelhető az UD felé muji vatta, legalábbis ezt a fajtát láttam sok helyen. A gyógyszertári őszintén szólva nem tudom milyen, mert nem próbáltam, csak annyi bizonyos, hogy szét van vegyszerezve, hogy steril legyen. Ettől függetlenül bízom benne, hogy jó lesz.

6 kedvelés

B3-hoz a vatta mellé vettem volna xanax-ot is :grin::grin::grin:
Van sok trükk ujratöltéskor…
Ha belefáradsz a nagyobb palást használatába még ne dobd ki az ablakon a kisebb palást még megoldás…:wink:
Sok sikert kívánok

2 kedvelés

Nem sterilt vettem. A legnagyobb dohányboltban nem is hallottak arról, hogy van olyan nikotin beviteli forrás, amihez vatta kellene, hacsak nem az ICOS, aminek a tisztító pálcája végén az van. Maradt a gyógyszertár, vagy a rendelés. Úgy gondoltam, mindegyik gyapotból van és az eleve predesztinálja az anyag minőségét. Aztán a fene tudja. Majd írok az élményeimről.

1 kedvelés

Köszi, alapból a nagyobb palástot tettem fel. :joy:

Elvileg minden trafikhoz eljutott a hír, hisz rajtuk állt, tartanak e ecigit. A gyógyszertárban én eddig csak steril vattát kaptam, de örülök, ha sikerrel jártál. A véleményedet szívesen olvasnám majd, köszönöm. :blush:

3 kedvelés

Én tavaly szeptemberben vettem, (nem is használom)
Hátha a sok panasz miatt változtattak azóta rajta és neked jó lesz bízom benne…:fist_right::fist_left:

1 kedvelés

OK, lehetőség szerint készítek fotókat is, bár ezt ígéretnek ne vedd, mert a munkaidőm hasznos eltöltéséről lesz szó, ezért haszontalan körülmények közbeszólhatnak.

1 kedvelés

Itt mindjárt a bejáratnál volt kitéve egy kis asztalra. Tekintettel arra, hogy e kis városban láttam már vapelőket, valószínűleg nekik van kikészítve. Állagra, csomagolás szempontjából megfelelőnek tűnik.

Vattázáskor, újratöltéskor egy guriga konyhai papírtörlőt készíts oda…
Ne a legjobb mod-od használd…
De ahogy írtam bízom benne hogy valamit változtattak mert a nagyobb palásttal valami gyalázat volt…

2 kedvelés

De mi volt a gond? Folyni fog?

1 kedvelés

Próbáld úgy csinálni, vattázás megtöltöd és rohadt gyorsan rá a topcap és a tűzgomb megnyomása nélkül szívd meg és utánna rendes slukkok egymás után…
Ha viszed magaddal csak függőlegesen…

Köszi!

Vape42.hu

1-2 nap alatt nálad van, van muji, rayon fillérekért, felesleges küzdeni a vackokkal.

3 kedvelés

Alapvetően nem is a vattázással van a gond. Valamiért a nagyobb palást használatakor gondolom a mennyiség miatt szokott megfolyni a levegő nyílásán. Ha már rajta van a topcap ilyen gond nincs, és a kissebb palásttal még nagyon jól müködik.
Nekem ízben sem hozta azt amit vártam azért nem használom…

3 kedvelés

Köszönöm, ezt a tapasztalatot is jelezni fogom.

Tudod, úgy vagyok vele, mint a Rejtő regényben a Potrien őrmester. Bajlódok vele egy darabig, aztán… :joy:

2 kedvelés

Valahogy sikerült, csak az összes levesem elfolyt, úgyhogy tényleg kellett a papír szalvéta és még egy tekercs WC papír. Tocsog az asztalom is a levestől, a qrvaannyát. Tanulság, hogy ezt eleve egy lavórban kell szerelni, aminek az aljáról majd visszaöntöm a levest az üvegébe, vagy visszamerem egy merőkanállal. És ezek szerint minden utántöltésnél erre lehet felkészülni?

Szia.
Nyugodtan tekerj bele 3-as magra kb 5 wraps.
A lábakat pontosan vágd le.
A levegő pin felett legyen a tekerés.
Ritkítsd majd meg a vatta végét ami belelóg a vájatba.
Próbálj tömörebb vattát használni pl: Bp mods…

Ha sehogy sem sikerül, rakd rá a kisebb palástot, még mindig jobb mintha állandóan megfolyna.

2 kedvelés

Köszönöm az ötleteidet. Közben sikerült belegyömöszölnöm még annyi vattát a végekbe, ami mostmár kiküszöböli a folyást. Végülis jól működik, azonban ez a vatta nem igazán jön be, mert valszeg vegyszeresen kezelték és érzek valami nem odavaló ízt. Én eddig podokat használtam, de megértem, aki teker és vattáz, mert ez azért sokkal komolyabb ízhatású eszköz. Ispi tanácsát megfogadva rendeltem rendes vattát, holnap vatta csere.

3 kedvelés