Segitség. Nem tudom mik ezek

Drága vaper barátaim. Mondja már meg nekem valaki hogy mik ezek,és hogyan kell használni őket azt látom hogy valami vaper cuccok de soha nem láttam még ilyeneket egy padláson találtam bedobozolva.

4 kedvelés

Én visszaraknám a padlásra…

Régi régi idők letünt korszakaból vissza maradt vape foszília . Evic tankok . Gondolom a doboz az tárolásra . A fém db bán nem vagyok biztos de lehet egy régi evic mód

3 kedvelés

Padláson :thinking:

Harrison Ford GIF

Üdvözlünk Drága Barátom! Istvánunk tömören összefoglalta a lényeget. Amit látunk már történelem. 3tank az tuti kuka. 2db Egoba lehet-e életet lehelni az is többismeretlenes egyenlet! Én elengedném ezt a sztorit!

1 kedvelés

Tyutyika, szakadok Wazze! :rofl: :rofl: :rofl:

1 kedvelés

Még annak idején amikor megjelentek ezek valamikor 2010 környékén én is kipróbáltam hogy milyen is lehet ez az új elektromos cigi és néhány hónapig sikerült is letennem az analóg cigit csak valami oknál fogva mégis vissza szoktam a büdös rúdra és azt hiszem akkor kezték terjeszteni hogy károsabb meg inkább szívjam a cigit mint az elektromost​:grimacing: Ma már tudom hogy ez nem így van de viszont nekem is megvan még az első e-cigim :wink:

7 kedvelés