Segítség kérése

Sziasztok.
Kb. 1éve kezdtem a vapelést. Kezdetben 3-as erősségű liquiddel, utána pedig váltottam 6-osra. A problémám ott kezdődött, hogy egy idő után a 3-ast már kevésnek éreztem, rendeltem 6-ost. Sajnos az meg annyira erősnek bizonyult nekem,hogy este éreztem,hogy sípol a tüdőm. Sajnos kezdtem feladni a reményt, de nem akartam vissza szokni a hagyományos cigire, így vettem egy iqost,amit jelenleg szívok. A feleségem terhes,és sem őt, sem a picit nem akarom kitenni ennek a kellemetlen szagnak ami marad a ruhámon. Szeretnék vissza állni az e-cigire, csak sajnos tanácstalan vagyok ezzel kapcsolatban,hogy mit hogyan csinálják. Jelenleg egy vinci X-em porosodik a szekrényben 0,3 mesh porlasztóval. Eddig csak DL-ben használtam, lehetséges, hogy váltanom kéne MTL-re? Ha valaki járt már hasonló cipőben, vagy esetleg tudnátok valamit tanácsolni, kérlek osszátok meg a tapasztalatokat.
Előre is köszönöm!

6 kedvelés

Hali.Szerintem rendelj 3ast meg 6ost,ugyanannyit mindkettőből,és ha összeöntöd őket,kapsz egy 4,5 nikotin erősségű alapot​:grin:Én legalábbis ezt tenném​:grin:

9 kedvelés

A Floravita.hu nal tudsz venni tiszta pg-t és vg-t is, nem is drágán. Azzal fel tudod önteni a 6-os alaplevedet, akármilyen erősségűre 3-6 között a jelenlegi alapleveiddel. :slight_smile:
Másik lehetőség, hogy a pododhoz rendelsz mtl porlasztót (bár ha a levegőzés jó volt a dl porlasztóval, akkor ez kevésbé ajánlott), és úgy próbálod ki a 6-os liquidet. :slight_smile:

8 kedvelés

Szia, én az MTL vonalat próbálnám, ott a 6-os nem okoz akkora traumát. Minden tüdő más, pl. az én nikotin szaggatta hörgőim már a nullás levet sem bírják DL-ben.
A pod-ok nálam teljesen kimaradtak, esetleg valami kulturáltabb mod és egy mtl tank (pl. Aspire Nautilus 2s, Innokin Zlide/Zenith stb.) lehet a megoldás.

4 kedvelés

Köszönöm a segítséget. Szerintem akkor próbálkozom az mtl vonallal. A Vincit próbáltam 0,6-os porlasztóval, de nagyon homlok horpasztó volt.:pensive:

2 kedvelés

Hát dl után az mtl eléggé decensnek tűnhet. :smiley: Az X-hez egyébként van kifejezetten mtl porlasztó, esetleg próbálj ki egy olyat is.

3 kedvelés

MTL vonalon a Brünhilde MTL tankot nagyon merem ajánlani, szűk MTL-től a szűk DL-ig állítható az AFC-k segítségével, és nagyon jó iz/gőz teljesítménnyel rendelkezik. :slight_smile: Nagyon könnyen építhető, és szerethető tank. :slight_smile:

4 kedvelés

Ha Robi egyáltalán szeretne felülni az rta vonalra. Újszülött mellett szerintem nem sok ideje marad rta építgetésre.

Mivel a Hilda könnyen építhető, szerintem nem sokkal több idő /energia megvattazni, mint porlasztót cserélni egy vinciben. :slight_smile: Amúgy újszülött mellett az egyik kollégám Dead Rabbitet epitgetett dualban teszt jelleggel. :slight_smile:

2 kedvelés

Sok jót olvastam a Brünhilde tankról. Viszont olyan 13 ezer körül mozog az ára. Használtan még nem kerestem. Tartok attól, hogy mi van ha mégsem jön be az mtl vonal. Az építés nem okozna gondot, a melóhelyen van szabadidőm, bizonyos kereteken belül. :grin:

2 kedvelés

Szia Robi :slightly_smiling_face: esetleg a Hellvape MD? :slightly_smiling_face: könnyen gyorsan megépíthető, az ára sem húzós és szerintem tökéletes átmenet a DL és MTL között. Én is ezt használom és azonnal átálltam vele DL -ről MTL -re.

3 kedvelés

Valószínűleg velem van a baj, de porlasztót gyorsabban cserélek, mint hogy újraépítsek egy rta-t. Mondjuk a Vinci X-ben nem tudom, hogy megy, bár nem hiszem, hogy nagyon bonyolult. :smiley:

1 kedvelés

Donát, ajánlom az Ares 2-öt, ha szereted az MD-t, akkor ez is nagyon fog tetszeni.

3 kedvelés

Köszi megnéztem :slightly_smiling_face: ez bejön, jónak tűnik nagyon.

3 kedvelés

Hildát azért már talán olcsóbban is lehet, használtan pedig nehéz, mert nem igazán adja el, akinek van. :slight_smile: Illetve jól tartja is az árát. :slight_smile: Egyébként AFC nélkül eléggé jól lehet vele dl-ezni is. :slight_smile:

2 kedvelés

@Donat: ha lesz alkalmad, akkor szerintem a Hildát is próbáld ki, nekem volt MD is, az is jó tank, de nekem a Hilda jobban bejött. :slight_smile:

3 kedvelés

Az arest még nem próbáltam, de az egyik jó ismerősömnek most van eladó. Lehet, lecsapok rá! :slight_smile:

2 kedvelés

Kicsit többet fogyaszt, mint az MD, cserébe nem szivárog. :smiley:

2 kedvelés

Nem hiszem, hogy mellényúlnál vele. :slight_smile: Nem tudom, mennyiért adja, Sourcemore-on 16 eur, szállítással kb. 20.

2 kedvelés

7.000 hufért vettem meg. :slight_smile: Egyébként utána néztem, nekem 20$ sourcemoreon, és kb 6$ a szállítás. Szerintem nagyon jó ár érte. :slight_smile:

1 kedvelés