Segitsèg kèrès

Sziasztok!Örülök,hogy ràtok talàltam!:heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts:Szeretnèk vàlaszt kapni arra a kèrdèsemre,hogy èn nem liqvides e_cigit hasznàlok,hanem ilyen 2%os eldobhatós vapet.Ez okozhat allergiàs tüneteket?Köhögés,szàjszàrassàg?:thinking:Köszönöm a vàlaszt.:smiling_face_with_three_hearts:

4 kedvelés

Szia,

igen, lehet allergia fémre, vagy pgre, vagy vgre is. Viszont ha most kezdted, akkor a köhögés pár napig, egy vagy két hétig oké, majd elmúlik, a szájszárazság meg azért is lehet, mert dehidratáló hatású a folyadék, többet kell inni.

5 kedvelés

A sima cigizés is okozott szajszárazságot, mindig ittam utána/közben.
A többi tünet, ahogy veterán tanult kolléga említette, par nap, és rendeződik.:+1:
Az eldobható is liquides végülis…

3 kedvelés

Köszönöm szèpen a vàlaszt,.:+1:Azon is gondolkoztam màr,hogy lehet a mentol az ami köhögtet?Mindig ugy vettem ezidàig ezeket a cigiket,hogy mentolt is tartalmazott,:thinking:

2 kedvelés

Előfordul, hogy azt nem bírja valaki, igen.
Függ a menthol erősségétől is.
Az sem mindegy, cigizel-e mellette, vagy csak ecigi. (Mert ha igen, a torokirritáció, amit a cigi okoz, érzékeny az e-cigire).
Illetve, hogy mióta vapelsz.
Mert ha nem régóta, akkor is érthető, hogy köhögtet.

Szia Zoli.Nem cigizek,csak ezt az eldobhatósat szivom,(mert amugy menő is most ez):ok_hand::+1:)de ez miatt nem tudom maradèktalanul èlvezni,mivel mindig megköhögtet​:slightly_frowning_face:…De akkor megprobàlom a mentolt elhanyagolni…:+1:

1 kedvelés

Meg kell próbálni.
Egyéni preferenciák is vannak, kinek mi az irritációt okozó összetevő a képletben.
Kell a türelem, és próbák :+1::slightly_smiling_face: