mit rontok el, hogy köhögök?

Sziasztok! 25 év cigi, 3 év iqos, most egy hónapja e cigi. Mit rontok el 30/70, 3 as nikotin, usa mix. 30watt,vcopco tank

Nem tudom miért köhögök tőle? A tanácsokat előre is köszönöm!

Erre egyértelmű válaszom nincsen. Én is köhögök néha kicsit tőle, MTL-ezek 18 mg-mal, 15-20 watton.
Ez is okozhat egyeseknél némi irritációt, váladékképződést, persze erős töredékét annak, amit a sok év dohányzás okozott. Plusz az allergiám és asthmám.
Ezek szerint te DL-ezel, az nagy mennyiségű gőz mélyre leszívása.
Csak annyi gondolat, hogy az eddigi hatásokat, a sok év dohányzást, a DL módját stb. is figyelembe véve nemigen van olyan eset, hogy valaki ilyen múlttal, mint a miénk, sosem köhint egyet sem :slight_smile:
Egyébként irritáló lehet a DL maga, a huzal anyaga, az aroma fajtása és erőssége egyaránt. Plusz az ecigizés elején jelentkező, megfáradt, gyulladt nyálkahàrtyát érintő irritáció, ami szintén igényel pár nap, hét megszokást.

(Néha én is köhögök, váladékosat de tisztát - ne szépítsük, a tüdőbe bármi anyag leszívása nyilván némi védekező reakciót kivált. Nem azonosíthatjuk a mezei lélegzéssel :slight_smile: )

2 kedvelés

Valószínűleg a 25 év bagózást rontottad el, attól lehet köhécselni :grin: De vagyunk így még vele egy páran, ne vedd magadra. Idővel javulni fog :+1:

1 kedvelés

Én akkor szoktam köhécselni, ha már kokszos a huzal. Akkor tudom, hogy ideje cserélni/tisztitani. :thinking:

2 kedvelés

Én a legjobban akkor krákogtam, amikor még aromavásárlási lázamban egy csomó desszert-szemetet is összevásároltam, és bekevertem dögerősre.
Azért 20 watton egy pállott karamellás tasli… :roll_eyes: