Segitség kérés!

Sziasztok!
Láttam itt is a csoportban( amiért nagy köszönet! :slight_smile: )
Hogy megszűnik a vaping underground, én csak az alapokat rendelem onnan…ez vált be… na de a lényegre térve :slight_smile: csütörtök éjfélkor leadtam rendelést 2liter alapra, és a kedvenc al carlo snvre! Az emailt megkaptam hogy elkezdik a rendelés feldolgozását azóta semmi…
Az oldal megszűnt a facebookjuk se találtam így semmi elérhetőségem sajnos.
Elméletileg a péntek 12:00ig érkezett rendeléseket teljesítették!
Ha valaki tudna segíteni nagyon hálás lennék!
További szép hétvégét minden vapernek es vaperinának! :slight_smile:

2 kedvelés

Szia! Utolsó információ az oldaltól, hogy a péntek 12-ig beérkező rendeléseket a jövő hét folyamán szállítják! No para megkapod! Elvileg max 2hónap múlva nyitás!

1 kedvelés

Nem szűnik meg csak költöznek. :slight_smile:

4 kedvelés

Egyébként ha jól tudom ennek az oldalnak elég vegyes a megítélése, bár mostanság az Lh-al is vannak gondok ha lehet hinni a pletykáknak.

2 kedvelés

@GregorH LH pletykák pontosabban ?

1 kedvelés

Amennyire én hallottam, pletyka szinten, hogy megszűnik a VU. Eltűntek mindenhonnan, volt egy srác aki írt nekik emailt, és a mail már ki sem ment. Nem paráztatni szeretnék. Csak jobb mindenre felkeszülni. De remélem a pletyka nem igaz.

1 kedvelés

Is-is, volt mindenre lehetőség

1 kedvelés

Utánvételell rendeltem…de én is halottam hogy megszűnik és minden honnan ennyire eltűntek gyanús. Milyen problémákra gondoltok? Nekem az alapokkal nem volt gond.

1 kedvelés

Én is csak erről tudtam. :o

1 kedvelés

Másik fórumban (MA) többen panaszkodtak az alapfolyadék minőségére.

@anon81325653 bármint az LH-s alapra ?

Igen. Fent vagy Prohardvaren?

1 kedvelés

@anon81325653 ott nem vagyok jelen

Többen jelezték az LHnak, hogy mind az alapokkal mind pedig a boosterekkel problémáik voltak. Az egyik srácnak konkrétan allergiás reakciója lett az alaptól az LH be is kérte a termékek azonosító számát. Ha jól tudom a decemberi és az azutáni szállításokkal volt probléma. Én személy szerint annyit fűznék ehhez hozzá, hogy nekem a LHos alappal ill. Nikotinal soha semmi problémám nem volt de én tiszta VG-t használok

7 kedvelés

Igen, Gregor jól összefoglalta.

3 kedvelés

Szia, én is rendeltem tőlük csütörtökön, a nagy eszemmel nem utánvétellel, hanem utalással, állítólag átadták a futárnak pénteken, ez majd holnap kiderül :roll_eyes: Tegnap este viszont teljesen rám jött a frász, mert se weboldal, sem pedig fb oldal nincs.
Lehet, hogy költöznek, de ez azért furcsa, ha viszont megszűnnek, akkor azt meg miért kellene ennyire titkolni? :disappointed_relieved:

4 kedvelés

Hali, tiszta vg-be raksz még valamit?

Igen, aromát! Illetve 100ml-be 3ml 18-as VG alapú booster! Így pont annyi nikotin van benne, hogy azt higgyem hogy van benne nikotin.

2 kedvelés

Próbáltam én is, de nekem nagyon sűrű lett.
Hány százalék aromát teszel bele?

Nos tapasztalatom szerint nem mindegyik tank alkalmas, pontosabban a többség nem. A manapság divatosnak számító sodronyos tankok alapból kilőve egyik sem bírja a tempót mivel a vg ugye jóval sűrűbb így csak nagy nehezen tudják felszívni ( volt brunhildam illetve matom is). Az ilyen felhasználásra olyan tank kell amiben a vatta relatíve nagy felülettel tud érintkezni a liquiddel ilyen pl. Mtl vonalon az Ares1-2 Dl vonalon pedig a Blotto ezeknél ha úgy tetszik közvetlen érintkezik nah és persze az Rdta tankok tökéletesek az efféle felhasználásra. De hogy a kérdésedre is válaszoljak a megszokott 10%ban keverek vagy amit a gyártó javasol egy aroma kapcsán, nah jó talán néha csalok egy kicsit de csak úgy érzésre mivel a tiszta vg egy kicsivel többet kíván meg édesebb is kicsit minden, de ez engem nem különösebben zavar. Nem bírom a pg-t köhögök tőle és nagyon irritál.

4 kedvelés