Segitség kérés!

Sziasztok!
Láttam itt is a csoportban( amiért nagy köszönet! :slight_smile: )
Hogy megszűnik a vaping underground, én csak az alapokat rendelem onnan…ez vált be… na de a lényegre térve :slight_smile: csütörtök éjfélkor leadtam rendelést 2liter alapra, és a kedvenc al carlo snvre! Az emailt megkaptam hogy elkezdik a rendelés feldolgozását azóta semmi…
Az oldal megszűnt a facebookjuk se találtam így semmi elérhetőségem sajnos.
Elméletileg a péntek 12:00ig érkezett rendeléseket teljesítették!
Ha valaki tudna segíteni nagyon hálás lennék!
További szép hétvégét minden vapernek es vaperinának! :slight_smile:

2 kedvelés

Szia! Utolsó információ az oldaltól, hogy a péntek 12-ig beérkező rendeléseket a jövő hét folyamán szállítják! No para megkapod! Elvileg max 2hónap múlva nyitás!

1 kedvelés

Egyébként ha jól tudom ennek az oldalnak elég vegyes a megítélése, bár mostanság az Lh-al is vannak gondok ha lehet hinni a pletykáknak.

2 kedvelés

Amennyire én hallottam, pletyka szinten, hogy megszűnik a VU. Eltűntek mindenhonnan, volt egy srác aki írt nekik emailt, és a mail már ki sem ment. Nem paráztatni szeretnék. Csak jobb mindenre felkeszülni. De remélem a pletyka nem igaz.

1 kedvelés

Is-is, volt mindenre lehetőség

1 kedvelés

Utánvételell rendeltem…de én is halottam hogy megszűnik és minden honnan ennyire eltűntek gyanús. Milyen problémákra gondoltok? Nekem az alapokkal nem volt gond.

1 kedvelés

Én is csak erről tudtam. :o

1 kedvelés

Másik fórumban (MA) többen panaszkodtak az alapfolyadék minőségére.

Igen. Fent vagy Prohardvaren?

1 kedvelés

Többen jelezték az LHnak, hogy mind az alapokkal mind pedig a boosterekkel problémáik voltak. Az egyik srácnak konkrétan allergiás reakciója lett az alaptól az LH be is kérte a termékek azonosító számát. Ha jól tudom a decemberi és az azutáni szállításokkal volt probléma. Én személy szerint annyit fűznék ehhez hozzá, hogy nekem a LHos alappal ill. Nikotinal soha semmi problémám nem volt de én tiszta VG-t használok

7 kedvelés

Igen, Gregor jól összefoglalta.

3 kedvelés

Szia, én is rendeltem tőlük csütörtökön, a nagy eszemmel nem utánvétellel, hanem utalással, állítólag átadták a futárnak pénteken, ez majd holnap kiderül :roll_eyes: Tegnap este viszont teljesen rám jött a frász, mert se weboldal, sem pedig fb oldal nincs.
Lehet, hogy költöznek, de ez azért furcsa, ha viszont megszűnnek, akkor azt meg miért kellene ennyire titkolni? :disappointed_relieved:

4 kedvelés

Hali, tiszta vg-be raksz még valamit?

Igen, aromát! Illetve 100ml-be 3ml 18-as VG alapú booster! Így pont annyi nikotin van benne, hogy azt higgyem hogy van benne nikotin.

2 kedvelés

Próbáltam én is, de nekem nagyon sűrű lett.
Hány százalék aromát teszel bele?

Nos tapasztalatom szerint nem mindegyik tank alkalmas, pontosabban a többség nem. A manapság divatosnak számító sodronyos tankok alapból kilőve egyik sem bírja a tempót mivel a vg ugye jóval sűrűbb így csak nagy nehezen tudják felszívni ( volt brunhildam illetve matom is). Az ilyen felhasználásra olyan tank kell amiben a vatta relatíve nagy felülettel tud érintkezni a liquiddel ilyen pl. Mtl vonalon az Ares1-2 Dl vonalon pedig a Blotto ezeknél ha úgy tetszik közvetlen érintkezik nah és persze az Rdta tankok tökéletesek az efféle felhasználásra. De hogy a kérdésedre is válaszoljak a megszokott 10%ban keverek vagy amit a gyártó javasol egy aroma kapcsán, nah jó talán néha csalok egy kicsit de csak úgy érzésre mivel a tiszta vg egy kicsivel többet kíván meg édesebb is kicsit minden, de ez engem nem különösebben zavar. Nem bírom a pg-t köhögök tőle és nagyon irritál.

3 kedvelés

Én már egy jó ideje nem rendelek a VP-ről.
És amíg nem találtam meg a kici kínai nikotin (200%) régebbi bejegyzésben van róla infó), addig innen rendeltem 36-osat (de van 100-as is :sunglasses:)

http://eliquidvg.eu/

Itt van utánvét is és 7.000 Ft felett ingyenes a szállítás. (persze erről az alapléről is megoszlanak a vélemények)
De a full PG és VG maradt a Floravita (azért itt is emeltek árakat, de akkor is jó)

https://bolt.floravita.hu/propilen_glikol_e1520_742

https://bolt.floravita.hu/glicerin_1_kg_449

3 kedvelés

Én sajnos már emailt sem kaptam hogy postára adták volna csomagom! Na de egy hétig várok ha nem akkor be rendelem valahonnan máshonnan! Köszi mindenkinek a segítséget :slight_smile:

4 kedvelés

Ha jól emlékszem bedagatt a szája vagy az arca.

1 kedvelés

Ezt írta:

“Bedagadt a szám, kiszáradt, tiszta piros volt körülötte is, mintha ki lennék rúzsozva, meg érzékeny volt az egész… Ja meg folyamatosan be volt dugulva az orrom…
Sajnos időbe telt, mire rájöttem mi okozhatja, mert mindenre gondoltam, csak erre nem.
Elhagytam az újonnan bekevert liquideket és egyből elkezdtek enyhülni a tünetek, aztán rápróbáltam újra, mert nem akartam elhinni és sajna elkezdtek jelentkezni a tünetek újra…”