Vaping Underground vs Liquidhall alaplé

Sziasztok!
Már évek óta a Vaping Underground alaplevét rendelem (12mg), viszont hallottam, olvastam olyan véleményeket, hogy az ottani cucc nagyon nem annyi nikotint tartalmaz, mint amennyivel hirdetik.
Liquidhallon találtam 6-ost, de nem tudom, hogy be merjem-e rendelni, nem szeretném kidobni a pénzemet. 6-ost már próbáltam a VU-ról, de nagyon karcsú volt, bár ha csak kamu ami rá van írva, akkor lehet, hogy mentes volt :').
A VU-s rendelésekről szívesen lemondanék, többek között az ár miatt, meg azért is, mert már 2x felejtettek ki egy-egy valamit a rendelésemből (volt, hogy a fél literes alaplötyit).
Esetleg van olyan, aki már mind a 2 említett helyről rendelt alaplevet és van összehasonlítási alapja?
Előre is köszönöm!

1 kedvelés

LH alap+booster te kevered össze és annyit küldenek amennyi kell a hatos alaphoz itt nincs cécózás :stuck_out_tongue_winking_eye:
VU :a kezdeteknél rendeltem tőlük bekevertet,kissé hangos volt a szaga,így nem vettem többet tőlük​:blush:

4 kedvelés

Külön kell venni az összetevőket! Vg,PG, booster, és megszűnt minden gond! :wink:

3 kedvelés

Szia!
Már tegnap óta nem dobta fel senik a témát :grin:

VU elengedős, LH korrekt, ha olcsó akarsz jót, akkor spanyol/francia vonalon keresgélj…

(A nem EU kompatibilis lehetőségekről nem beszélünk)

4 kedvelés

Eliquid VG -ről rendeltem de ugye az megszünt így LH -ról is rendeltem 200 ml és VU -ról is 12 mg volt az én célom is. VU -s nagyon karcos és hiába 70/30 -as ( VG többlet ) úgy szaladt át a vattán mint a víz.
Az LH -s nálam az lett amit kértem érezni a nikotint de nem akarja lemarni a torkom és nem veszi el az aroma ízét annyira. és talán árban is jobb. (ééés nem kell kevergetni a boosterekkel ) szóval nálam az LH nyert. gyorsabban is ideért úgy hogy VU-ról 2 nappal korábban rendeltem meg.

3 kedvelés

Liquidhall 0-ás alap, meg jó sok booster külön és te állítod be. Én 3 évig használtam lh alapot, soha semmi gond nem volt a minőséggel.

Vagy kumulus, calumette, lepetitvapoteur ha éppen akciós a booster.

30 eur felett ingyen hozzák…

De azt is csinálhatod, hogy veszel csak boostert, az alapot meg floravitáról rendeled meg, külön a pgt és a vgt.

Utána keverde

https://diy.vaperina.cc/liquid-keverde/

Én már csak annyi alapot keverek be egyszerre, amennyi épp kell, a többi meg addig eláll a kamrába.

Szóval a lényeg, rengeteg jó hely van, ahol jó minőségű cuccot tudsz venni, felesleges ezekkel a VU és társaival kisérletezni, az a tuti, amit te keversz be.

4 kedvelés

Találtál náluk 12-est, vagy egyszerűen csak az ottani 6-os jobb, mint a vu-s 12-es?