Vaping Underground alaplé milyen?

Esetleg valaki rendelt mar a Vaping underground??
alaplé milyen ?

Hello
Régebben rendeltem tőlük,fura szaga volt mikor megjött de kb. fél év után meg is büdösödött.
Vannak sokkal jobb boltok ahonnan tudsz minőségi alapot rendelni.

4 kedvelés

mondanal parat lecives mert en a juicyvaprol rendeltem,csak most az nem elérhető

Csatlakoznék az előttem szólóhoz. 2x rendeltem onnan: először meg utoljára :pleading_face: Azért ez nem mostanában volt, de ők szoktattak le végleg az előre kevert alapról.

2 kedvelés
6 kedvelés

Én innen szoktam:

https://www.lepetitvapoteur.com/fr/84-base-diy
vagy innen:

Nikotin booster is van többféle ezeknél a boltoknál.

5 kedvelés

+1 tőlem is. Abszolút nem mondható minőségi alapnak szerintem sem! Próbáld meg a Theliquidcity oldalát is esetleg, azzal még sohasem volt problémám. :slight_smile:

5 kedvelés

Szia!
Egyszer vettem tőlük, többet nem veszek semmit, komolytalanok.
Nézz szét itt:

https://www.aromaparadise.hu/

2 kedvelés

köszönöm mindenkinek a segítseget nagyon rendesek vagytok :heart:

4 kedvelés

Vagy még ez:

Erről nem tudok nyilatkozni, sokan azt mondják, hogy hibátlan.

9 kedvelés

Én legutóbb calumette.com-on vettem a booster, mert a 10-es pack akciós volt, ilyenkor elég jó áron meg lehet venni. Én vettem 40db boostert, így ingyen volt a szállítás. Alapot most kumulusvape.fr-ről vettem, külön a pg-t és külön a vg-t.

Én már kész alapot nem vennék senkitől, az a biztos, amit én kutyulok össze.

Ha meg gyorsan kell liquidhall.com, 1 nap alatt nálad van és van utánvéttel, ha kell.

3 kedvelés

Üdv!
Bár nem mai a téma egy kérdés. 3mgos előre kevert alaplének (70vg/30pg füstbajnok) furcsa “szaga” van, az gondolom az oxidáció eredménye. Valószínűleg lefolyó lesz. De még várok egy keverés erejéig, hátha menthető. Kérdés, hogy ez az oxidációs folyamat nem jár vagy nem feltétlenül jár együtt szín változással?! Mert színre nem tűnik rossznak. Létezik az, hogy csak szimatra jelentkezik a lötyi probléma?!

4 kedvelés

Szia @Becenick, ajánlom a fórumot átböngészni, sokszor volt már téma! :facepunch:

7 kedvelés

Köszi. Ezt még nem találtam meg. Pedig kerestem (csak nem a megfelelő kifejezésre).
Sajnálnám kiönteni és még próbálkozok. :slight_smile:

Üdv!
Gondoltam biztosra megyek és inkább itthon mégegyszer csekkolom a liquidet.
Elolvastam, amiket írtatok korábban és úgy fest ott a nikotin mennyiségével lehetett a gond és nem az volt ráírva a flakonra, mint amit tartalmazott a lötyi. De ott eleve sárgásabb színű lehetett a cumó.
Itt épp az a probléma, hogy a színe rendben van, csak a szaga nem.
Nem émelyítően erősen jelenik meg (mert akkor már rég kiöntöttem volna), de sejtelmesen a háttérben, haloványan mintha egy nyilvános slozi lenne valahol a környéken.
Az pedig nem épp a kellemes kategória, amitől az fogalmazódna meg bennem, hogy igen, én ezt akarom inhalálni.
Érdekes módon aromázva 3 nap után már a kevert cuccban nem érzem. De akkor is gyanús.
Képet is linkelek, hogy mennyire nincs elszíneződve.
Így a kérdésem továbbra is áll. Az oxidáció és az elszíneződés kéz a kézben járnak?!
Mert ha igen, akkor itt nem a nikotinnal lesz a baj.
Vagy ez csak simán romlott?! Esetleg szennyeződött?!
Bizonytalan vagyok. Vagy mégsem?

4 kedvelés

Hagyd nyitva egy éjszakára,ha másnap is
"Szaga "van akkor inkább hagyd ki.
Vannak már jobb shopok tőlük .

6 kedvelés

A nic oxidáció jár sárgulással. Ettől viszont nincs szaga és használható(csak épp nem valami friss keverés). Ha szaga van, régen rossz. Opálos kicsit?Nyomokban szúrós gyógyszer/vegyszerszag?

3 kedvelés

Azt már próbáltam. Sajnos nem segített. :frowning:

Kollégáim és én is onnan vesszük és egyszer fordult elő eddig . Jól rázd fel és hagyd szelozni kicsit

2 kedvelés

Opálosnak sem opálos. Színe alapján fullra rendben lenne. Szaga meg nem annyira gyógyszeres. Inkább ahogy írtam is korábban, mintha a háttérben ott lenne egy nyilvános slozi. :slight_smile: Így tudnam legjobban jellemezni.
Nem tolakodó mértékben, de mégis kellemetlen. Ebből akkor lehet mégis lefolyó lesz…