Segitség kérés!

Sajnos ez nagyon nem “pletykának” kinéző dolog: a rossz minőségű - konkrétan büdös zokni szagú - alapleveik nagytételű kiszórása volt az utolsó előtti csepp, a múlt héten betolt “raktárat költöztetünk 2-3 hónapig” infó meg a 30%-os kedvezmény az utolsó pillanatokra, csak rendeljen mindenki minél többet, és biztos lesz pár palimadár, aki előreutal…
Egy költözés nem indokolná, hogy a website-ot konkrétan “eltörölték” az internetről.
Ezt még lehetne indokolni a költségtakarékossággal, szüneteltetik a tárhelyet, aztán költözés után újraindítják.
De hogy egy facebook csoportot - ami a marketing és a kapcsolattartás egyszerű és ingyenes eszköze - szintén nyom nélkül megszüntetnek, az már felettébb gyanús. Itt lehetne a szünetelő weboldal helyett a vevőket ellátni infóval, megtartani a kapcsolatot, stb…
Nekem is van egy függőben lévő reklamációm náluk, a múlt héten emailben azt ígérték, hogy péntekig kimegy a futárhoz a csomag. Mondanom sem kell, hogy azóta semmi hír…

6 kedvelés

Sajnos igazad van. Csak tudod, amíg lehet remélek. És remélem, hogy azt a többszáz vásárlót (mert lemerem fogadni, hogy voltak annyian a múlt héten) nem fogják lerántani, illetve átverni ilyen aljas módon. Tartom a véleményem, miszerint sajnálom, hogy megszűnt, mert egészen idáig (volt amikor) tudtak normálisan működni. És biztos vagyok abban is, hogy voltak rajongóik, és törzsvásárlóik, és a sajnálat alatt Őket értem. De a minőségük nem volt az igazi, és itt tudnék példát mondani, de nem szeretném azokat megbántani akiknek még fenn van akadva a rendelésük a VU-nál. Nem az élvonalban mozogtak, szerintem ezt tudja mindenki, de mindig van pro és kontra. Ám amit nemrég mondtam, azt tartom… Miszerint nem baj, ha eltűnnek…
Bocsánat ha valakit ezzel megsértek. :pensive: Sosem szóltam be, ha valaki a VU-tól rendelt. Csak bíztam benne, vártam, jártam nyitott szemmel, hogy ne ütközzek bele negatív vizhangba. Ugyanis sokan elfelejtik (rabul ejti Őket a pénz, mint anno az Aromakirályt), hogy egy ilyen húzással nem csak maga alatt vágja a fát, de nagyon durván meg is osztja a vaper közösséget. Mert aki csak egyszer rendelt mondjuk az Aromakirálytól annó, az onnantól kezdve kb el lett hordva, ki lett nevetve mert le tudta Őket húzni pénzzel. Ez már borítékolva van most is…

4 kedvelés

Sziasztok!
Fehér Tamás kb fél órája rakta fel a videót, hogy a VU bizonytalan ideig megszűnik. Talán végleg.
A cseh Vpm pedig jövő hét Hétfőtől 3-4 hétig nem szállít Magyarországra. Vasárnap estig 10%-os kuponkód van. Ők maradnak és kitalálnak valamit, hogy külföldről is lehessen fizetni.

6 kedvelés

Köszi az infót! :slight_smile:

3 kedvelés

Szia, én már nem merném megreszkírozni, mert a VU-ról rendeltem csütörtökön előre utalással sajnos, azóta se kép, se hang :disappointed_relieved: azt hiszem, hogy ezt a pénzt sajnos bebuktam :sob:

1 kedvelés

Én tegnap este rendeltem a Vpm-ről, rendesen jönnek a visszaigazolások.
A szállító is rendben küldte az emailt.
Én csak ennyit tudok.
Meg azt, hogy ők nem csak egy webáruház, hanem van rendes fizikailag létező üzletük is.

4 kedvelés

Akkor lehet bepróbálkozom, habár most ez a VU kicsit megütött :disappointed_relieved: Meglesem az oldalt és ha van utánvét, rendelek :wink:

3 kedvelés

Hello! Az rliquid.vg röl rendeltem 100mg/ml nikotint pgben. De nem vagyok vele sajnos meg elégedve… Mintha csipős lenne, pedig ugyanolyan nicel kevertem mint eddig :frowning:

Én szoktam az Eliquid.vg-s alapot is szellőztetni kicsit ha bekevertem a kívánt erősségre. 100mg-os koncentrációban már előfordulhat hogy karcos vagy kicsit csíp. Ilyen erősségnél mondhatni természetes. :slight_smile: 24 óra szellőztetés szokott segíteni. :slight_smile:

4 kedvelés

A szellőztetést ki fogom próbálni, köszi!
6mgos szívok dlben, ehhez az alaphoz raktam 100mg nicotint hogy mtlbe is elég legyen. Eddig ugyan így csináltam csak 20mg nicotint adtam pluszba a 6os alaphoz, de eddig sose volt csípős!

1 kedvelés

Esetleg tipeket hogy alapot honnan vásároljak? Mert a vus rendelésre nem várok!

Pontosan milyen arányban tettél a 100-as nikotinbol a 6os alapba, és mennyit szoktál a 20asból? Ahogy leírtad, eléggé durván hangzik. :slight_smile:

2 kedvelés

100ml alaphoz szoktam rakni ami alapból 6os és ehhez raktam most 1.5ml 100mgos nicet… Sok lett volna?

1 kedvelés

Bocsi nem 20mgot​:rofl: Csak melóból írtam a gép mellet… 20mg/ml nicel busztoltam eddig a 6os levest és semmi gond nem volt…amugy nagyon szűk dlt is használok hellvape mdvel!

1 kedvelés

Semmi gond, sejtettem, hogy elírás, azért kérdeztem rá. :slight_smile: Nekem a 6os már sok, igaz, én többnyire nem szűk dlben használom. :slight_smile: Nem b tudom, mennyi lett volna a cél, de az alapján amit írtál:

MTL-ben nem kellene csípnie. Megfelelően össze keverted az eleget? :slight_smile:

1 kedvelés

Igen nem volt gond a keveréssel… akkor jól számoltam a régi 20mgos nicel 7.5mgra boostoltam ügye az alapom! Modt éppen szellőztettem :slight_smile: köszönöm a sok segítséget!

2 kedvelés

Szia, én innen veszem, nekem eddig nem volt velük gondom:

3 kedvelés

En szerintem rendelek mashonnan, mara volt kiirva hogy jovoheten kiszallitanak(szerdan rendeltem utanvettel) mindent erre semmi a futartol sem,csak ilyenkor nem tudom mit kezdjek rendeljek e mashonnan mert hatha jovoheten hozzak stb. Szoval a …om kivan hogy nem hozzak a rendelesemet.

1 kedvelés

Szia @IronN!

Először is, üdv köztünk! :slight_smile:

Honnan rendeltél? És múlt héten szerdán, vagy a héten szerdán (bocs, számomra a leírásod alapján ez nem egyértelmű)?

Én már nem várok, ma le adom a rendelésem máshol…

1 kedvelés