Segítség kérés

Nos, és sem vagyok nagy porlasztó zseni, engem az ego aio végleg átlökött az rta vonalra.

Az a kroma szett ránézésre egy masszív dl cucc, az onixxod viszont mtl, szóval nem erőltetném.

Az aspire zenith népszerű válasz szokott lenni, széles coil skála, bár volt aki erre is panaszkodott.

Pod vonalon az ursa nano jónak néz ki 1 ohmos porival, igaz egyszerű szerkezet, talán egy próbát megérhet.

Ami még elő szokott jönni az szintén aspire, nautilus tank, ez is porlasztós. Illetve az innokin zlide.

Érdemes nem szettben gondolkodni, vegyél egy jó modot, ami legalább 22-es tankokat fogad, így a tankot le tudod cserélni, ha nem jön be.

Ambition mods hera sokaknak van, tényleg egyben van ez a mod vagy ambition mods akira, kroma modom volt, nekem nem jött be. Másik budget választás az istick pico vagy vaporesso swag 2. Kicsit komolyabb cucc az aviator gmod, vaponaute le petit box és persze ha nagyon nagyra nyítod a tárcát, akkor dicodes dani. Szóval ez így kb 15k-tól 90k-ig skála, plusz a tank 15-20k.

Hogy melyik fog bejönni, nehéz megmondani, itt egy valami biztos, hogy semmi sem biztos, ez sajnos ilyen, próbálni kell, ami az egyiknek bejön a másiknak nem, kb mindegyiket van aki szereti és van aki utálja. 30k-ig már egész jókat lehet kapni, a sírig azért ezek nem fognak elkísérni, de lehet őket használni.

3 kedvelés