Segítség kérés! Vak barátom szeretne átállni analógról

Szép estét kívánok mindenkinek!
Segítséget szeretnék kérni tőletek.
Van egy teljesen vak barátom és szeretne átállni analógról.
Ez jó dolog de ezesetben nem egyszerű.
Csak MTL podban gondolkozunk ami a lehető legegyszerűbb legyen semmi kijelző semmi állíthatóság csak a levegő. A porlasztó cserét megoldja és a liquid töltést is kis gyakorkással azt mondja. Én tudok neki segíteni is. Csak a podokat nem ismerem én szinte egyből a felújítás világába csöppentem így csak 2 porlasztót ismerek a vaporesso GT ccell és a nautilus bvc porlasztóit.
Kérlek titeket ajánljatok ilyen feltételeknek megfelelő podokat.
A segítséget előre ia kószönóm az ő nevében is!
Kellemes gőzöket! :slightly_smiling_face::dash:

6 kedvelés

Szia!
Napi 1 doboz átlagban.
Kóstolta az én 12mg-os liquidjeimet és az megfelel neki

1 kedvelés

Meglesem neki ezt is köszönöm szépen! :slight_smile:

1 kedvelés

Szia!
Attila remek gépeket ajánlott. Hasonló helyzetben lévő barátunk a Vaporesso Podsticket próbálta ki, tudta használni. Nincs porlasztó, a podfejet kell cserélni. A feltöltés okozott gondot. Ezt úgy oldottuk meg, hogy 10ml flaskákat vásároltunk (a készülékhez egy darab jár) és feltöltöttük előre a megfelelő mennyiségű liquiddel. Így is volt “pocsolás”, de kényelmesebb volt, mint “érzésre” tölteni. A kifolyt liquidet azonban tökéletesen el tudta távolítani, sőt a kondenzáció folytán a csatlakozókra kerülő nedűt is gond nélkül itatta fel.
Ami problémát okozott, az a liquidszint érzékelése, ehhez kellett néhány nap és néhány podfej.

3 kedvelés

Bocs, ez kimaradt: az MTL és a DL podfejet is próbáltuk, a DL érzésre jobban bejött neki, azonban pillanatok alatt kiürült. Így az lett a csak ha nagyon muszáj podfej.

1 kedvelés

Szia, ha BVC, akkor:
https://www.vaporism.cz/elektronickecigarety/aspire-nautilus-aio/

1 kedvelés

Szia, Uvel Caliburn G? Kicsi, beépített aksis, cserélhető a kazán. A legegyszerűbb pod szerintem és az ára sem vészes. A linken alul vannak a tartozékai, akár több podfejet is megtölthetsz neki (több íz egyidejű használata), azt is lehet kapni hozzá, ő pedig csak felteszi.Ott lesz a porlasztó is.
https://www.cigabuy.com/authentic-uwell-caliburn-g-pod-kit-grey-p-20212.html
Youtube-on Fehér Tamás teszteli.
https://www.youtube.com/watch?v=2zOle3CYdL8.
Sok sikert és kitartást kívánok neki.

1 kedvelés

Elfelejtettem írni: a linken eu raktárból érkező Caliburn van. Nincs vám+áfa és kb 1 hét alatt nálatok van.

Köszönöm szépen! Pont ezen gondolkodok

1 kedvelés

A jövőhéten rendelünk neki.
Ő az olcsó porlasztók irányába szeretne menni így a nautilus AIO-ra esett a választása.
Ha elkezdi használni beszámolok róla.

7 kedvelés

UPDATE!
Sajnos az ismerősömnek nem vált be a vapelés :frowning:
Bizonyos befolyásoló tényezők miatt megmakacsolta magát és hiába vagyunk 20 éve barátok de a friss párkapcsolata erősebb hatást gyakorol rá.
Bár bízom benne, hogy ez változni fog és áttér.

4 kedvelés

Remélem én is.
És még egyszer köszönöm mindenkinek a segítséget ebben az ügyben IS :slight_smile:

6 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.