Big Mouth aroma teszt :)

Űdv hölgyek/urak, Big Mouth aromát még soha nem használtam, ma érkezik kb 7 fajta ízben, lesz egy 30-70 alaplé és egy 50-50-es 6mg nikotin mindkettő, 6-12% ajánlanak hivatalosan az aromához keverési aránynak, van valakinek tapasztalata a márkával kapcsolatban? esetleg a keverési javaslata ehez az aroma típushoz? lesz DL-be keverve, az 50-50 pedig podfejbe, a podfejbe úgy vettem észre sokkal intenzívebb minden íz.

2 kedvelés

Szia!

Saját tapasztalatom nincs a Big Mouth-al, viszont jót még nem hallottam róla. Ne legyen igazam, de lehet, hogy elsőre sok a 7. Kipróbálatlan márkákból elsőre csak egyet szoktam, aztán ha bejön akkor mehet a kalandozás a többi ízzel.
De azért ne aggódjuk túl a dolgot, lehet, hogy neked pont be fog jönni :smiley:

1 kedvelés

Szia!
Nagy fiam vett ebből a márkából egy ízt, már nem emlékszem melyiket, megkostóltam, mert szólt, hogy próbáljak rá, neki nem jön be! Életembe ennyire műanyagos utó ízt még nem éreztem, kis is dobta! Azóta nem is láttam a családba ezt a márkát! De szurkolok, hogy neked jó legyen, pláne ha elsőre ennyit berendeltél! :wink:

Óvatossan keverj elsőre és kalkuláld hozzá, hogy az alaplében a pg mennyiség felel az ízekért! Pár aromagyártó fel is tünteti a honlapján az ajánlását
ízbajnok, egyensúly, gőzbajnok alaplé szerint…

Például:

Én magam is próbáltam még zöldfülűként, igazából elment tőle a kedvem. Asszem valami bogyós, talán áfonya volt az alany. Ismerős kókuszos cuccot próbált tőlük. Mindenkivel kóstoltatta, hátha valaki elvinné és nem foglalná a helyet nála. Asszem az ötödik kóstolószemély mondta, hogy annyira nem rossz, ő elfogadja.
A 7-ből lehet találsz valamit ami izlik, meg amúgy is ez szubjektív, hogy kinek mi jön be, de én nem kisérletezek vele

hát hamarosan kiderül

1 kedvelés

hamarosan kiderül remélem azért nem lesz annyira rossz

2 kedvelés

köszi a segítséget, ez sokat segít.

hát nem tudom, majd kiderül hamarosan mindenki nagyon szörnyű dolgokat ír róla, remélem azért nem ennyire sötét a helyzet, de jön a beszámoló mindenképp majd.

1 kedvelés

Azért én még bizakodó maradnék a helyedben. Szerintem biztos lesz benne ami jó, hisz minden márkának van jó, kevésbé jó és kifejezetten rossz íze is , ez alól a BM se kivétel szerintem, csak én gyorsan feladtam a próbálkozást. De a Solub és BM után döntöttem úgy, hogy mindenképp a magasabb kategóriából válogatok, bár az esély ott is 50%, hogy bejön a rendelés :smiley:
Egy biztonsági tipp, csak kis mennyiséget keverj be elsőre és úgy ha valamelyik nem jön de sem olyan nagy a gond

igen úgy lesz majd, szerintem ebben a kategóriában minden gyártónak van már tapasztalata és feedback rutinja is, biztos meg van itt is az a pát íz amit csak ez a márka tud produkálni, ugy mint minden más gyártónál és meg van persze a nagyon rosz élményű aromái is ami mindenki másnál, 1-2 íz pár slukkos kóstolásából egy gyártót sem lehet eltemetni ahol hatalmas íz kínálat van, én egyetértek veled.

Alapban ez így igaz, annyi hogy nekem a 2 rossz tapasztalat elvette a kedvem a további kisérletektől. :smiley:

1 kedvelés

Nekem sincs velük sok tapasztalatom, de egyszer kipróbáltam, még zöldfülűként, az egyik kávés longfilljüket. Rögtön teletöltve, persze… (Akkor fogadtam meg, hogy ilyet soha többet nem csinálok, első körben 10-15 milivel próbálok ki MINDENT.) 2-3 hétig minden oké volt, sőt, megvolt a kávés íz, bár kicsit édes (ezt nem bántam) - aztán hirtelen eltűnt a kávé és maradt egy generál édes íz. Több mint a fele ment a kukába, mert így már nem volt élmény szívni.
Ez persze csak egy darab aromájuk, önmagában nem jelent sokat. De egyet tudok érteni @Zacsi val, hogy elsőre keveset keverj be, ez amúgy is egy jó taktika :grin:

En is vagy 10-15 felet rendeltem belolle, most szivom az elsot. Annyira nem rossz :slight_smile: retro almas korte. El fogom szivni nem a legjobb, de kostoltam mar rosszabbat is :slight_smile:

1 kedvelés

Na bekevertem a lötyiket, nem rosszak egyébként, de szerintem DL-gépekbe ezek az aromák nem legjobbak, podfejbe 50-50(10%)-keverésel brutál finom az összes, a limonádé,energiaital,gyümölcsös rágó, nagyon nem az az íz amire számítottam, elfognak fogyni lassan,lassan de biztos hogy DL-be ezeket az aromákat nem fogom keverni, de még nem aakarom lehúzni majd 3-5 nap múlva mikor beértek megkóstolom újra mind, egyébkén, vampire blood,chery,(ribizli-áfonya-málna-mentol) DL-be is szívhatóak.

A BM-el nekem egy észrevételem van. Régebben gyártottak pár nagyon jó cuccot, ezek alapján elkezdte hypolni a jó nép. Ami ment is egy ideig és hogy ez mennyire játszott közre azt nem tudom de elkezdték gyártani lassan 1000 fajta szörvedményt amiből természetesen azért pár darab jól sikerült. Gyakorlatilag szerintem náluk a mennyiség a minőség javára csökkent.

1 kedvelés

Szia, én kb. 5 l. Cinnamont szívtam már el kb. 10 ev alatt :grinning: 70/30 10% kevertem. Nekem ez mindig van itthon !