Mert így szép a vaper élete

Jó estét, Urak/hölgyek, ha még egyszer big mouth Aromát akarnék rendelni tiltsatok el az internettől, ha pedig nagy mennyiségben akkor száműzetek​:sweat_smile: de semmi gond szívom a hányás ízű limonádés lötyimet ez egy könnyekig megható éjszaka​:sunglasses::grinning: na jó azért van köztük jobb íz is.

1 kedvelés

Na ezt meg tudom érteni : )

mesélj :smile: nagyon szeretem ezeket a sztorikat

Nem vagyok a BM aroma marketingese, de ha egy napja keverted, még korai lenne ítéletet mondani felette. Ne hagyd figyelmen kívűl a “finomodási” tényezőt és vagy a gyártó ajánlását az érési időre vonatkozóan! Komolyan írom, én Neked drukkolok és csak remélni tudom, hogy a kellő idő után finomodni fog a kialakult véleményed is. Haggyál még egy kis időt nekik, ugyanis csak nyerhetsz vele, nincs mit vesztened!

Egy réges-régi véper kódex szerint: :wink:

Az élet túl rövid, hogy rossz liquvidet szívjunk, de szerintem a lefolyó még várhat…

2 kedvelés

király kis szöveg, 3-6 napot ír érlelésnek volt aroma ami sokat finomodot főleg a gyümölcsök már ennyi idő alatt is, de van olyan íz amin szerintem már nem fog segíteni az idő, én is magamnak drukkolok de sajnos 1-2 ízt szerintem totál elvesztettem, köszi a lelkes szavakat, de nem bántam meg mert találtam 1-2 ízt ami nagyon eltalálta az izlésem pld. a vampire blood az valami fenséges 1 nap után is, cherry bonbonról nem is beszélve már most imádom, az energi ital,limonáde,és rágógumi az ami szerintem nem ennek a gyártónak az erőssége, de lehet csak én gondlok mást ízt a fejembe mint amit egyébkén tudnia kellene ennek az aromának.

BM-nek alsó hangon kell 1 hét. Szívtam pár ízt tőlük, mindegyiknek kellett az idő a finomodásra. Ahogy @Balazs_Samu_Nagy is hasonlóan írja, haggyyyad még a polcon. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Mindenképp várok vele még

Régen volt egy teás ízű aromájuk, azóta sem találom mert elfelejtettem a nevét, de mindegy is mert vannak sokkal jobb gyártók is, az érleléssel én várnék minimum egy hetet ahogy Kinga írta, de a 2 hét sem tenne nekik rosszat ha van beérve másik liquided :slight_smile:

mindenképp várok vele, vannam olyan ízek amik biztos nagyon finomak lesznek, amik már most is tetszenek félkész állapotban.

Volt olyan aroma, amit meg akartam próbálni, de nem az én világom… persze nem vártam meg az érlelési időt… nem volt másik, nem tehettem mást… futás lett a wc-re a hányingertől… ha nem késő este lett volna, akkor biztos, hogy irány a dohánybolt… viszont úgy azzal kellett “dolgoznom”, ami van… aroma nélküli nikotinos alap lett a vége, hogy csillapítsam a nikotin éhséget… hosszú este volt nagyon… azóta eltelt sok idő, megkóstoltam, már nincs olyan hatása, hogy hányinger vagy valami. Most se tetszik, nem az én világom, viszont semmi “bajom” tőle :slight_smile: Van itthon bekeverve még pár ilyen, ami el van dugva mélyre, biztos, hogy megadom nekik a megfelelő időt :slight_smile:

3 kedvelés

BM-től mindent kerüljetek, amiben a csoki szó bármilyen szinonímája elhangzik. Abban nem jók :joy::tired_face: (apró előny, hogy nem koxol, mert még a színe sem hasonlít).

Nekem van még kb 20 mili BM wildwolfom, az elfogy és én utánna elengedem az egész céget.
Mint már valamikor valahol írtam, volt nekik régebben kb 4-5 jó cuccuk és utána felültek a hypevonatra. Azóta lett nekik vagy 50 fajta és a minőség a mennyiség rovására ment.
Szerintem a vampir vape is a hasonló iranyba megy…

1 kedvelés

Van a VV től 30ml eper kiwi aromám még nem vitt rá a lélek hogy keverjek belőle de valami pazar muslinca vonzó :joy::rofl:. Volt előkevert 70pg/30vg 6mg/10ml is pinkman olyan édes volt alig bírtam legyűrni egy tankal jó akkor Kislányom tiéd :sweat_smile: azóta ott pislog az az asztalán :rofl:

BM az E manufaktúra gyöngy szeme. Csípi az E matekot mert Ennyi E vitamint ami Ez tartalmaz :rofl:.
Aúgy nekem is van bekeverve pár íz BM ből 2 saját részre 3 kislányomnak az enyém fogy :grin: Muffin berry, beast zöld alma. Kislányom benézte fruity lollipop, mangó limonádé, watermelon sour ring ez még nekem tetszik valamennyire :expressionless:

1 kedvelés

szép napot mindenkinek, ahogy látom nem csak nekem vannak gondjaim a márkával, 1 hét kb eltelt de nem sokat javult a helyzet az ízek terén, az energia ital és a rágógumi,meg a lemonade az katasztrófa szószerint, van kb 3-íz ami nagyon finom de nem hiszem hogy ettől a márkától bármikor is vásárolni fogok, DL-gépekbe kifejezeten nem ajánlom egyetlen egy ízét sem, de hát mindég tanulunk valamit.

4 kedvelés

Ha finomat szeretnél, sütiset, édeset, ajánlom a Cloud’s of Lolo, és a Bubble Island márkákat. De a Journey édesei vagy desszertdohányosai is felérnek egy sütivel. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

és mennyire tollakodóan édesek? Vagy pont harmoniában vannak?

Számomra pont finomak. :slightly_smiling_face: Volt egy Cloud’s of Lolo-ból amire már én is azt mondom, hogy édes. A Flow Dunk. De már kifuttatták. :pensive: Azért less rájuk, szerintem Neked is tetszeni fognak. :slightly_smiling_face:

Szerk.: A Journey-ről is ugyanez a véleményem. :slightly_smiling_face:

Mindenképp kiprobálom

1 kedvelés