Segítség a ti segítségetekkel!

Sziasztok!
Egyik ismerősömnek szeretnék segíteni,de előtte szeretném a ti tanácsaitokat is meghallgatni! Át szeretne állni ecigire,viszont vannak készülékek amelyekből nem tud választani! Próbáltam ajánlani neki Ursa variációkat,de kizárólag csak a lentebb felsorolt termékek közül akar egyet! Sajnos más nem jöhet szóba:
1.Vandy Vape Berserker Elite (VVC poris)
2.Vandy Vape Jackaroo Pod kit (VVC)
3.Innokin Apex (innokin pori)
4.Digiflavor Siren G Tube Kit(geekvape wenax g coil)
5.Bp mods Lightsaber L (ez ugye kompatibilis vaporesso gtx,voopoo pnp,es ugye tmd porikka)

2 kedvelés

Szia.
Én csak a Geekvape g - ről és a vvc coilról tudok véleményt mondani.
Szerintem a g - t már meghaladta az idő. 2 éve szerettem, aztán lett más.
Például a Vandy Vape rhino pod. 0.9 és 1.2 vvc porlasztóval.
Az én véleményem, hogy a vvc, Rhino podban az általam használt messze legjobb ízű porlasztó.
Van még sok más opció, de nekem a vvc maradt amit a mai napig használok.

1 kedvelés

Mennyire pici a Rhino?

Akkor ha most nem vesszük hogy melyik Vandy Vape akkor a VVC porit ajánlanád?

A VVC poriknak jó a teljesen kész 50/50 arányú likvid,vagy inkább VG fele billenjen picit?

1 kedvelés

Elég pici. Méretben is és akkuban is 1100 mah…
Éppen ezért gondolkodtam a Jackaroo podban de aztán ez lett. Kb mint egy Pico 2.


1 kedvelés

Szerintem jó a vvc. Nem mondom, hogy a legjobb de nekem nagyon bejött.

Mindent 80/20 vagy 70/30 alappal keverek.
Szerintem ez inkább ízlésfüggő.

Még valaki?

A sok hozzászólás csak elbizonytalanít,mint pl. most én. Nekem is van rhinom,szerintem teljesen alkalmatlan mtl-re a nagy levegőbeömlő és a hosszú kémény miatt. Nekem egyedül a vvc30-as coil jött be dl-re,de az nagyon finom. Ha dl használná akkor azt tudom ajánlani. Pnp coilok nekem nem a legjobb ízvisszaadásúak és “könnyeznek”, de az argus air podomban több mint 2 hónapot elmegy visszafogott használattal. Ami nekem a favorit az az ito coil mtl-ben. Szóval részemről vvc30 dl ito mtl.

Ettől függetlenül a berserker mivel rövid a kémény finom lehet a vvc120-al.

Másik fórumból:
“Sziasztok! Digiflavor Tube S G MTL Kit SS készülékem van. A gyári 1.2 ohm-os porlasztóval tökéletesen működik, viszont akár a 0.6 ohmos vagy 1.8-est rakom bele, akkor fröcsköli a számba a likvidet. Visszarakom az 1.2-est és tökéletes.”