Samsung 35E

Gugli, első találat.

No, never use 18650 cells from laptops or powerbanks to power up vapes. This is because, the 18650 cells used in laptops are ICR type, Lithium Cobalt Oxide Batteries which have a very low current capability . Their current capability is limited to only 1 Ampere or 2 Amperes.

Hozzáteszem laikus vagyok elektronikában, és ráadásul egy picit sem érdekel, sem a fizika, szóval kisérleri eredményeket tőlem nem fogsz kapni. :grin:

Egyébként meg főleg azért ne, mert az a laptophoz tervezték, egy blokkba, aminek nem ismert az állapota, teljesítménye, felépítése, és úgy kb semmi róla. Ha vapelsz, akkor határozd meg mekkorra kraftra van szükséged, és válasz aszerint, vegyél újat, megbízható helyről, és felejtsd el a kokányolást, hacsak nem vagy feketeőves fizikából.

Ja és leginkább azért, mert egy pár új akksi gombokba kerül, nem a 3. világban élünk, aki nem tud 3 doboz cigi árát összekaparni, az inkább szívja az analógot.

Nem is értem, hogy miért jön elő ez a filléreskedés téma állandóan az akksik körül, amikor kb ezek kerülnek a legkevesebbe, ha az ember vapelni kezd…elvittem a gyerekeket a mekibe és otthagytam 4 akksi árát, egy szottyadt, csoffadt hamburgerre, ennyi, én befejeztem. Peace! :+1:

5 kedvelés