Rta zeus zx

…azt a trikós drótot dobd ki,…alien vagy sima szálhuzal… meg vatta is két három fajta nem ártana…

1 kedvelés

Wotofo Allien az jó?

Wotofo alienbe csak 22ohm 30ohm és 50ohm-ot találtam singlebe melyiket ajánlod és hány watton?

Ha nagyon claptonoznál…https://eliq.hu/termek/coilology-alien-v2-ni80-10db/
0.4 és sztem max 40 watt

2 kedvelés

Köszönöm meg is rendelem

Vattába a wotofo agleted jó lenne hozzá jo izt adna?

Miért erőlteted a wotofo vonalat ? Engedd el azt a márkát :smiling_face:nekem nem jött be,lehet neked sem ? Ki kell próbálni többfélét,nem biztos hogy az a jó amit a nagy kék oldalon ajánlanak :stuck_out_tongue_winking_eye:
Az ízt az aroma adja :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

Néztem sok YouTube-os videót ahol nagyon dicsérik a wotofot de akarok csak reklám.
Irtad hogy te bacon vattát használsz a bacon v2 az jó vatta?

A YouTube-on sem kell hinni mindenkinek
(Fizetett színészek :wink:)
Max irányt tudnak mutatni hogy mibe mit.
A SAJÁT TAPASZTALAT az amire tudsz támaszkodni,ami másnak jó az nem biztos hogy neked is.
Hiába írom hogy tekerj 24 ga kanthalból 4-5 menetet ha neked wotofo Clapton kell !
Mindenkinek más jön be .
Sok fajta vattát kipróbáltam de ha kezdő vagy és nem tudod mennyit szedj le belőle,ajánlott a magméretnek megfelelő vatta kiválasztása ha hármas mag akkor Bp mods 3mm például.
Nem szeretnélek összezavarni,de sajnos próbálgatni kell.
Ritka az olyan hogy elsőre minden klappol :smiling_face:

5 kedvelés

Még uj vagyok rta-ba nem igazán mernék még bele fogni tekerésbe, . Pár napja küszködök vagy 30szor bevatáztam és coiloztam az rta-at mindent kipróbáltam de nem volt jó.
És most derül ki , hogy rossz fajta claptont választottam majdnem kilöktem az rta-at.
És az alien coilt meg is rendelem meg valamilyen vattát nézek hozzá. Remélem most mar jó lesz

Tudod mi mennyi mindent ki dobhattunk volna ? :joy: de mi sem adtuk fel :stuck_out_tongue_winking_eye:
Egy huzalt feltekerni egy adott magméretre olyan mint cipőt kötni :grin:
Ha az megy,ez is fog kis gyakorlással,és olcsóbb lesz mint ötezerért claptont venni :smiling_face:
Ha belejössz nevetni fogsz mennyire könnyű! Nem szabad félni :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 kedvelés

Akkor rendelek kanthal huzalt meg coilt is. A 24 ga kanthalt hány watton használod és melyik márkát?

…sokszor kérdezik melyik a legjobb vatta ?..olcsó vagy a drága?..szerintem az a legjobb vatta amelyik a legjobb ízt adja Neked !..a gépparkod és felhasználasi módod figyelembevételével …

4 kedvelés

Még uj vagyok ebben a cotton clods az első vattam nincs még ebben tapasztalatom

…próbálj minél többet kipróbálni ,vattából,drótból,levesből …kialakul az…csak súgom a muji vattáról el ne feledkezz​:grin:

3 kedvelés

Mit jelent a muji vatta

Milyen ellenállású lesz a kanthalod ? Milyen édesen szereted a pudingot,vagy milyen sósan a húslevest ? Érted ?
Ezt nem tudjuk megmondani pontosan neked :smiling_face:

1 kedvelés

…ajaj…vaperina kereső…gugli…kicsit dolgozz meg a tudásért​:grin:

Próbálj előbb olvasni,akár itt is a vaperinán elég sok érdemleges dolgot szoktunk írni a vicces dolgokon kívül is :wink:

3 kedvelés

50 60 közt szeretném hasznalni singlebe és azért jol szeretném érezni az ízét nem tudom milyen irányba induljak