RTA ajánlás

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni egy RTA tankot ki mit ajánlana?
Leginkább dual kellene,jelenleg egy Fat Rabbit rta-t nyúzok egy jó ideje.
Mostanában inkább desszertes izeket szívok,sütis vagy vanilliás puding nem tudom létezik e olyan tank ami desszert liquidekhez jó nagyon de olyasmi kellene​:joy:

Köszi ha elolvastad!

Erre kapásból szerintem nehéz választ adni. Kérdés, hogy DL, vagy MTL a felhasználás módja. Van itt sok tapasztalt harcostárs, akik biztosan kimerítő választ tudnak adni. Nekem az igényeim hasonlóak, mint neked. Az első RTA-m a Bersi 3-as volt, amit először íztelen folytós szarnak találtam, aztán itt a tanácsokból megtanultam építeni, így jó lett, szerintem mindkettőre. Ma is üzemben van. Aztán szert tettem egy Kayfun X-re. Számomra ez túltesz a Bersin, bár nehezebb huzalozni a kis mérete miatt, de ennek mindegyik téren kiváló íze van. Egyénfüggő ez, szerintem nincs abszolút igazság. Ez valami hasonló lehet, hogy ki milyen evőkanállal szeret enni. Én pl. valami ősbunkó lehetek, mert nekem nem esik jól a húsleves ezüst kanállal, pedig sokan esküsznek rá, hogy úgy az igazi.

Csakis DL,nem csipem az MTL-t.

2 kedvelés

Ehhez sajnos nem értek, sosem próbáltam a DL-t.

Szia. Párom a nagy Rta párti, sokáig a Fat rabbit volt a favorit, de aztán jött az Osiris mini. Az rávert a Fat Rabbit-re! Mocskosúl jó Rta! :wink:

Akár még a Steam Crave valamelyik tankja is jó lehetne.
Nekem az Aromamizer Lite V1.5 van(klón),jó íz,remek gőz.

2 kedvelés

Szia, lenne egy kék Wotofo Profile X 13k-ért.
Építhető singlere, dualra és meshre is.

Vagy egy Hellvape Dead Rabbit R 11k-ért.
Saját mesh építőcsomagja van amit lehet venni hozzá.


1 kedvelés