Rta vagy rdta íz

Sziasztok. Lehetséges az, hogy a zeus zx rta jobb ízt ad mint a nitrous rdta? Vagy én nem csinalok jol valamit ?

2 kedvelés

Szia! Hát azt nem hinném, mivel egy Rdta az egy Rda tank szekcióval, és mint köztudott, hogy az Rda-k a legjobb íz visszaadású kazánok!

4 kedvelés

És ha jól tudom a Nitrous a legjobbak közűl való! :smirk:

3 kedvelés

Szerinted… :slightly_smiling_face: szerintem meg az RTA-ák a jók :no_good_man:

6 kedvelés

Akkor bocsánatot kérek! :grin:

4 kedvelés

Köszi a válaszotokat,

4 kedvelés

Nem lehet eldönteni kinek mi… :no_good_man: :+1:

4 kedvelés

El lehet azt dönteni,mindkettőt ki kell próbálni. :sweat_smile:

5 kedvelés

Hát igen . Azért vettem meg a nitrous rdta-t, mert lattam fehér Tamás videóát és csak jókat mondot és hogy nagyon jo az iz vissza adás , de az rta számomra jobbat ad , de lehet én vatazom szarul

7 kedvelés

Annyi a változó (vatta, huzal, aroma, stb) magán a tankon kívül is, hogy esetenként nagy a végeredmény szórása.
Hatalmas szívességet tettem magamnak azzal, hogy kihagytam az aromát a képletből :sunglasses:
Mindenki másnak pedig ajánlott a nonstop tesztelés…úgy lesz egyre jobb a vape.

@Varga99 Annak a tahónak (FT) minden jó amiért fizetnek neki…a magyar vape világ legkártékonyabb entitása ő

9 kedvelés

Egy rtat vagy rdtat vagy rdat írj kérlek ide amire azt mondta hogy nem jó ! :grin:

7 kedvelés

Ahogy @Zsolt68 is írja nagyon sok dolgon múlik egy jó ízvisszaadás.

FT és mások véleményét ne vedd garanciának. Az igazi teszt úgyis a felhasználónál derül ki. A tökéletes tank megtalálása nem olcsó mulatság de kifizetödő:sweat_smile:

6 kedvelés

Szerintem én elég sok mindent kipróbáltam nekem az rta a favorit …

4 kedvelés

Persze úgy igen én ezt szoktam

2 kedvelés