Létezik, hogy a Pod-om elver minden RTA-t?

Sziasztok! Sok rta kipróbálása után (desszert/gyümölcs) vonalon mozogva, arra a megállapitásra jutottam,hogy egy pod teljesen odaveri a mai épitős tankokat izben, sokkal intenzivebb édesebb,finomabb,mint az épitős társa, ti mit gondoltok erről? Kedvenc izem bombo supra reserve,podban nagyon finom édes karamellás, épitősben pedig valami száraz behatározhatatlan izvilág csap nyelven.

8 kedvelés

Szia! Milyen rta-kat próbáltál eddig?

5 kedvelés

Azért ez így ebben a formában erős összevetés, mert ha jó eszközöket használsz, megtanulsz tekerni, csupa előnye lesz az építősnek.
Pont egy Bombo, ami a porlasztógyártók kedvence :grin:

7 kedvelés

Hát én pont fordítva vagyok.
Régebbről még vannak porlasztóim pod-hoz és pár hete gondoltam, hogy mégiscsak el kéne használni őket. Be is töltöttem, de nem megy, azóta is ott áll bennük a lé.
Szerintem majd akkor fogom elhasználni ha kitör az atom és nem lesz más :sweat_smile:

5 kedvelés

10, 9, 8, 7… :grin:

6 kedvelés

Várjá má, hova raktam? :rofl:

5 kedvelés

Azt hiszem ez a lényeg… :slightly_smiling_face::+1:

8 kedvelés

Nyugi, direkt megálltam 7-nél :hugs:

(Máma már nem hasad tovább…)

5 kedvelés

Már van egy ilyen topikod, miért nem ott tetted fel a kérdést? :thinking:

4 kedvelés

Az a téma már lezárult…legalábbis nálam ezt jelzi és bazira reggel van még …szóval lehet tévedek :smile: Nem is tudom, egy lezárt témát újra aktiválhatja az aki írta?:thinking:

5 kedvelés

Igazad van!
Akkor rágjuk újra a csontot… :rofl:

6 kedvelés

Nálam pont fordítva van,az összes rta-m elveri a podokat :man_shrugging:

7 kedvelés

Kretén AI: :rofl:

Deepfreeze viszont épp ellenkezőleg, a pod rendszereket preferálja, régi porlasztóit csak végszükség esetén használná.”

10 kedvelés

Egyébként meg, ha ismét kellett egy ilyen témát nyitnia, lehet a kérdezőnek maradni kéne a podnál… Nincs azzal semmi baj. Mindenkinek más jön be :thinking:

Még egy észrevétel. Előző topikban volt brünci és bishop. Ennek a topiknak meg a címe… minden rta-t.
Azért azon a kettőn kívül van még sok másik rta :slightly_smiling_face:

10 kedvelés

Amúgy célravezetőbb lenne (így második nekifutásra) képekkel prezentálni a tekerést…jobban képbe kerülnénk és ezáltal esetleg ő is

2 kedvelés

Így van, és a porlasztók kialakítása miatti “erős íz” illúzió is állítólag elég addiktív “érzékszervi csalódás”.

1 kedvelés

Idő kérdése és megtanulsz építeni​:blush: Addig meg marad a pod.

2 kedvelés

Van ugye a stîlus!..meg mindig lesz minden màs is​:roll_eyes::flushed::slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Szia :wave: Ugyanaz a helyzet, mint az előző témánál.

A podok kifejezetten így vannak kialakítva. Jók ízben és igen összehasonlítva a kettőt sok esetben a Pod nyer ízben, dehát minek hasonlítgatni? :slightly_smiling_face: Ha szeretsz podozni és teljesen megfelel az igényeidnek akkor nyugodt szívvel használd. Az RTA -t sokkal nehezebb elsajátítani pláne úgy, hogy ízben Pod szintre hozzuk.

Szóval ez a megszokásból függ csakúgy, mint minden. Ha nem hasonlítgatjuk a kettőt és mondjuk csak RTA -t használsz a Pod után akkor egy idő után észre sem fogod venni és nem fogsz emlékezni arra, hogy a Pod jobb volt, nem fog hiányozni. Viszont ehhez időt kell befektetni, hogy megismerd az építés világát és valóban sikerüljön már rutinból jó ízűre megcsinálni. Ezzel szembe a Pod egyszerűbb és kényelmesebb választás. Egy szóval mindegy, hogy mit használsz a lényeg úgyis az, hogy már nem dohányzol. :slightly_smiling_face: Csak így tovább :tada:

7 kedvelés

Én meg azt mondom legyen szép naPod! :slight_smile:

6 kedvelés