Rdta vag porlaszto

Sziasztok!
Tapasztalatokra lennek kivancsi… a kiszemeltem egy wotofo profile rdta, viszont a korabbi tapasztalataim alapjan bizonytalan vagyok… megpedig a kerdes az, hogy pl egy profile rdta jobb izeket tud e produkalni mint pl egy voopo tpp x porlasztos tank?
Azert fogalmazodott meg bennem a kerdes, mert elmeletben ugye az rta/rda-nak jobb izeket kellene hoznia mint a porlasztos tankoknak, viszont sok sok tankot/epitest/porlasztot kiprobaltam mar es nemigazan gyozott meg az erzes, hogy izben jobb az rta/rda. ( nem a tekeresekkel volt gond ez 100%)
Tehat a kerdesem az lenne, hogy aki probalta mar a profile rdta tankot illetve egyeb porlasztos tankokat is, osszehasonlitva valoban jobb izeket tud produkalni a profile rdta mint egy porlasztos tank?

1 kedvelés

Szia. Először is üdv köztünk, érezd jól magad. :blush: Ami engem illet, sokat számít a huzal minősége, nem mindegy milyen márka és, hogy honnan rendeled. A Vandy Vape, GeekVape, UD és a német minőségű huzalok szerintem kiemelkedően teljesítenek. De a vatta ami tényleg nem mindegy. Én már kizárólag Vapefly Cotton Cloud’s-ot használok, tökéletesen hoz minden ízt, nincs mellékíz és mivel én viszonylag keveset használok belőle (lazán vattázok) ezért a betörési idő is kb. a nullával egyenlő. De a Super Sorb (csak a papírzacskós), a Cloud9 is kedvenc a tagok elmondása szerint. De biztos jönnek mások is majd a tapasztalataikkal. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.